Pewne zwycięstwo drugiej drużyny !

Mecz rozpoczął się od zdecydowanych ataków naszej drużyny, które zaowocowały zdobyciem bramki już w 6 minucie gry przez Daniela Olechnowicza. Wynik podwyższył 12 minut później Rafał Ludwig, który „wjechał „z piłką do pustej bramki gości wykorzystując sprytny przerzut futbolówki nad golkiperem przez Daniela Olechnowicza. Mecz rozstrzygnął się praktycznie po 23 minucie kiedy to Daniel Olechnowicz silnym strzałem pod poprzeczkę podwyższył wynik spotkania na 3:0. Była to najefektowniejsza bramka tego meczu, której nie powstydziłby się nawet nasza pierwsza drużyna. Mecz do końca pierwszej połowy toczył się pod kontrolą naszego zespołu. Obie drużyny oddały po kilka niecelnych strzałów, a najdogodniejszą szansę marnuje Arek Kornafel przestrzeliwując z kilku metrów w zamieszaniu na polu karnym.

Po zmianie stron do bardziej zdecydowanych ataków ruszyli goście stwarzając kilka dobrych okazji na zdobycie bramki. Nasz zespół ograniczył się do groźnych kontr, niestety niewykorzystanych do końca przez Rafała Ludwiga. Pomiędzy 62, a 84 minutą nasz trener dokonuje pięć zmian dając możliwość gry wszystkim zawodnikom. Wynik spotkania ustala w 77 minucie Romuald Jarosz ogrywając na polu karnym dwóch zawodników gości posyła piłkę obok próbującego skrócić kąt  bramkarza.W sumie w pełni zasłużone zwycięstwo napawające optymizmem przed najbliższym wyjazdem na mecz do Suchej z Błękitnymi Rozmierz.

PROTOKÓŁ

z meczu klasy „B”, grupa 6

PIAST II ORZEŁ STRZELCE OPOLSKIE - LKS TĘCZA SZYMISZÓW 4:0 (3:0)

1:0 6 min Daniel Olechnowicz

2:0 18 min Rafał Ludwig

3:0 23 min Daniel Olechnowicz

4:0 78 min Romuald Jarosz

Sędzia: Mateusz Matuszczyk

Widzów ok. 60

Skład Piast II -Orzeł:

Damian Czempiel - Michał Kunce (Mirosław Jarosz) , Patryk Zgraja (Dariusz Kukuczka), Adam Sosnowski, Tomasz Olewicz- Romuald Jarosz, Aleksander Wyżgoł (Marek Schnura), Marcin Juszczyk, Arkadiusz Kornafel (Kacper Konieczko), Rafał Ludwig , Daniel Olechnowicz(Mateusz Wyspiański).

Rezerwowi, którzy nie weszli na boisko: wszyscy obecni zagrali

Trener: Sławomir Sokołowski

Żółte kartki: LKS „Tęcza”Szymiszów 1