Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
1. FC Chronstau-Chrząstowice
1:6
Stal Zawadzkie
Małapanew Ozimek
2:2
Piast II Strzelce Opolskie
Jedność Rozmierka
7:4
Unia Kolonowskie
Piomar Tarnów-Przywory
5:2
KS Szczedrzyk
Piast Strzelce Opolskie
8:1
KS Krasiejów
Rodło II Opole
2:1
Odra Opole
UKS Turawa
13:3
LZS Piotrówka
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Szczedrzyk
4:2
UKS Turawa
Piast Strzelce Opolskie
2:3
Rodło II Opole
Unia Kolonowskie
3:2
Piomar Tarnów-Przywory
KS Krasiejów
3:2
Piast II Strzelce Opolskie
Stal Zawadzkie
1:10
Małapanew Ozimek
LZS Piotrówka
3:2
1. FC Chronstau-Chrząstowice
Odra Opole
5:1
Jedność Rozmierka
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
1. FC Chronstau-Chrząstowice
3:2
KS Szczedrzyk
Piast II Strzelce Opolskie
1:0
Stal Zawadzkie
Jedność Rozmierka
1:6
Piast Strzelce Opolskie
Małapanew Ozimek
16:0
LZS Piotrówka
Piomar Tarnów-Przywory
0:9
Odra Opole
UKS Turawa
4:6
Unia Kolonowskie
Rodło II Opole
11:0
KS Krasiejów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Szczedrzyk
0:5
Małapanew Ozimek
Unia Kolonowskie
9:0
1. FC Chronstau-Chrząstowice
KS Krasiejów
7:2
Stal Zawadzkie
Rodło II Opole
5:1
Jedność Rozmierka
Odra Opole
18:0
UKS Turawa
LZS Piotrówka
1:12
Piast II Strzelce Opolskie
Piast Strzelce Opolskie
6:0
Piomar Tarnów-Przywory
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
1. FC Chronstau-Chrząstowice
0:19
Odra Opole
Piast II Strzelce Opolskie
6:0
KS Szczedrzyk
Jedność Rozmierka
5:1
KS Krasiejów
Małapanew Ozimek
1:3
Unia Kolonowskie
Stal Zawadzkie
6:1
LZS Piotrówka
Piomar Tarnów-Przywory
0:12
Rodło II Opole
UKS Turawa
0:14
Piast Strzelce Opolskie
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Szczedrzyk
3:1
Stal Zawadzkie
Unia Kolonowskie
3:3
Piast II Strzelce Opolskie
Jedność Rozmierka
6:1
Piomar Tarnów-Przywory
KS Krasiejów
13:0
LZS Piotrówka
Rodło II Opole
3:0*
UKS Turawa
Odra Opole
7:0
Małapanew Ozimek
Piast Strzelce Opolskie
14:0
1. FC Chronstau-Chrząstowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
1. FC Chronstau-Chrząstowice
1:18
Rodło II Opole
Piast II Strzelce Opolskie
2:3
Odra Opole
Małapanew Ozimek
3:6
Piast Strzelce Opolskie
Stal Zawadzkie
1:3
Unia Kolonowskie
LZS Piotrówka
4:6
KS Szczedrzyk
Piomar Tarnów-Przywory
2:7
KS Krasiejów
UKS Turawa
3:5
Jedność Rozmierka
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Strzelce Opolskie
9:1
Piast II Strzelce Opolskie
Unia Kolonowskie
6:1
LZS Piotrówka
Jedność Rozmierka
12:2
1. FC Chronstau-Chrząstowice
KS Krasiejów
9:1
KS Szczedrzyk
Piomar Tarnów-Przywory
0:3
UKS Turawa
Rodło II Opole
8:0
Małapanew Ozimek
Odra Opole
6:0
Stal Zawadzkie
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Szczedrzyk
0:3
Unia Kolonowskie
1. FC Chronstau-Chrząstowice
1:2
Piomar Tarnów-Przywory
Piast II Strzelce Opolskie
3:9
Rodło II Opole
Małapanew Ozimek
3:5
Jedność Rozmierka
Stal Zawadzkie
0:8
Piast Strzelce Opolskie
LZS Piotrówka
0:17
Odra Opole
UKS Turawa
0:6
KS Krasiejów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Piomar Tarnów-Przywory
2:0
Małapanew Ozimek
Jedność Rozmierka
3:1
Piast II Strzelce Opolskie
UKS Turawa
3:2
1. FC Chronstau-Chrząstowice
KS Krasiejów
8:1
Unia Kolonowskie
Rodło II Opole
14:0
Stal Zawadzkie
Odra Opole
10:0
KS Szczedrzyk
Piast Strzelce Opolskie
10:1
LZS Piotrówka
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Zawadzkie
- : -
Jedność Rozmierka
Piast II Strzelce Opolskie
- : -
Piomar Tarnów-Przywory
Małapanew Ozimek
- : -
UKS Turawa
KS Szczedrzyk
- : -
Piast Strzelce Opolskie
Unia Kolonowskie
- : -
Odra Opole
LZS Piotrówka
- : -
Rodło II Opole
1. FC Chronstau-Chrząstowice
- : -
KS Krasiejów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Rozmierka
- : -
LZS Piotrówka
Piomar Tarnów-Przywory
- : -
Stal Zawadzkie
UKS Turawa
- : -
Piast II Strzelce Opolskie
1. FC Chronstau-Chrząstowice
- : -
Małapanew Ozimek
Piast Strzelce Opolskie
- : -
Unia Kolonowskie
KS Krasiejów
- : -
Odra Opole
Rodło II Opole
- : -
KS Szczedrzyk
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Szczedrzyk
1:6
Jedność Rozmierka
LZS Piotrówka
- : -
Piomar Tarnów-Przywory
Stal Zawadzkie
- : -
UKS Turawa
Małapanew Ozimek
- : -
KS Krasiejów
Piast II Strzelce Opolskie
- : -
1. FC Chronstau-Chrząstowice
Unia Kolonowskie
- : -
Rodło II Opole
Odra Opole
- : -
Piast Strzelce Opolskie
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?