Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Zimna Wódka
1:0
LZS Staniszcze Wielkie
Plon Błotnica Strzelecka
0:2
Piast II Strzelce Opolskie
Stal Zawadzkie
2:0
LZS II Błękitni Jaryszów
Rzemiosło Dziewkowice
6:0
LKS CZARNI KALINÓW-KALINOWICE
LZS Grodziec
0:4
Błękitni Rozmierz
LZS Kadłubiec
1:1
LZS Poręba
KS II Krasiejów
1:1
Tęcza Szymiszów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Szymiszów
3:0*
Plon Błotnica Strzelecka
LZS Poręba
2:1
LZS Staniszcze Wielkie
Błękitni Rozmierz
2:0
KS II Krasiejów
LKS CZARNI KALINÓW-KALINOWICE
1:2
LZS Grodziec
LZS II Błękitni Jaryszów
4:4
LZS Zimna Wódka
LZS Kadłubiec
2:1
Rzemiosło Dziewkowice
Piast II Strzelce Opolskie
4:1
Stal Zawadzkie
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Plon Błotnica Strzelecka
0:2
Błękitni Rozmierz
Stal Zawadzkie
2:1
Tęcza Szymiszów
Rzemiosło Dziewkowice
2:1
LZS Poręba
LZS Grodziec
2:4
LZS Kadłubiec
LZS Staniszcze Wielkie
4:2
LZS II Błękitni Jaryszów
KS II Krasiejów
8:0
LKS CZARNI KALINÓW-KALINOWICE
LZS Zimna Wódka
2:3
Piast II Strzelce Opolskie
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Szymiszów
1:3
LZS Zimna Wódka
LZS Poręba
1:0
LZS II Błękitni Jaryszów
Błękitni Rozmierz
1:1
Stal Zawadzkie
Rzemiosło Dziewkowice
1:0
LZS Grodziec
LZS Kadłubiec
2:4
KS II Krasiejów
LKS CZARNI KALINÓW-KALINOWICE
6:1
Plon Błotnica Strzelecka
Piast II Strzelce Opolskie
0:2
LZS Staniszcze Wielkie
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Zimna Wódka
7:1
Błękitni Rozmierz
Plon Błotnica Strzelecka
1:3
LZS Kadłubiec
Stal Zawadzkie
4:1
LKS CZARNI KALINÓW-KALINOWICE
LZS Grodziec
0:4
LZS Poręba
LZS Staniszcze Wielkie
2:1
Tęcza Szymiszów
LZS II Błękitni Jaryszów
0:9
Piast II Strzelce Opolskie
KS II Krasiejów
4:4
Rzemiosło Dziewkowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Kadłubiec
2:6
Stal Zawadzkie
Rzemiosło Dziewkowice
4:1
Plon Błotnica Strzelecka
LZS Poręba
1:2
Piast II Strzelce Opolskie
Błękitni Rozmierz
1:1
LZS Staniszcze Wielkie
Tęcza Szymiszów
9:3
LZS II Błękitni Jaryszów
LZS Grodziec
0:2
KS II Krasiejów
LKS CZARNI KALINÓW-KALINOWICE
0:2
LZS Zimna Wódka
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Zimna Wódka
1:0
LZS Kadłubiec
Piast II Strzelce Opolskie
4:0
Tęcza Szymiszów
Plon Błotnica Strzelecka
2:0
LZS Grodziec
Stal Zawadzkie
1:0
Rzemiosło Dziewkowice
LZS Staniszcze Wielkie
6:1
LKS CZARNI KALINÓW-KALINOWICE
LZS II Błękitni Jaryszów
1:4
Błękitni Rozmierz
KS II Krasiejów
4:0
LZS Poręba
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Kadłubiec
2:3
LZS Staniszcze Wielkie
LZS Poręba
2:2
Tęcza Szymiszów
Błękitni Rozmierz
2:5
Piast II Strzelce Opolskie
Rzemiosło Dziewkowice
3:1
LZS Zimna Wódka
LZS Grodziec
2:3
Stal Zawadzkie
KS II Krasiejów
7:1
Plon Błotnica Strzelecka
LKS CZARNI KALINÓW-KALINOWICE
5:1
LZS II Błękitni Jaryszów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Plon Błotnica Strzelecka
1:5
LZS Poręba
Tęcza Szymiszów
1:0
Błękitni Rozmierz
LZS Zimna Wódka
3:0*
LZS Grodziec
Stal Zawadzkie
2:2
KS II Krasiejów
LZS Staniszcze Wielkie
0:5
Rzemiosło Dziewkowice
LZS II Błękitni Jaryszów
3:3
LZS Kadłubiec
Piast II Strzelce Opolskie
5:1
LKS CZARNI KALINÓW-KALINOWICE
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Poręba
6:1
Błękitni Rozmierz
Plon Błotnica Strzelecka
1:7
Stal Zawadzkie
Rzemiosło Dziewkowice
8:4
LZS II Błękitni Jaryszów
LZS Grodziec
0:2
LZS Staniszcze Wielkie
LZS Kadłubiec
0:4
Piast II Strzelce Opolskie
KS II Krasiejów
3:1
LZS Zimna Wódka
LKS CZARNI KALINÓW-KALINOWICE
2:3
Tęcza Szymiszów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Szymiszów
- : -
LZS Kadłubiec
LZS Zimna Wódka
- : -
Plon Błotnica Strzelecka
Stal Zawadzkie
- : -
LZS Poręba
Błękitni Rozmierz
- : -
LKS CZARNI KALINÓW-KALINOWICE
LZS Staniszcze Wielkie
- : -
KS II Krasiejów
LZS II Błękitni Jaryszów
- : -
LZS Grodziec
Piast II Strzelce Opolskie
- : -
Rzemiosło Dziewkowice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Kadłubiec
- : -
Błękitni Rozmierz
Plon Błotnica Strzelecka
- : -
LZS Staniszcze Wielkie
Stal Zawadzkie
- : -
LZS Zimna Wódka
LZS Poręba
- : -
LKS CZARNI KALINÓW-KALINOWICE
Rzemiosło Dziewkowice
- : -
Tęcza Szymiszów
LZS Grodziec
- : -
Piast II Strzelce Opolskie
KS II Krasiejów
- : -
LZS II Błękitni Jaryszów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Szymiszów
- : -
LZS Grodziec
LZS Zimna Wódka
- : -
LZS Poręba
Błękitni Rozmierz
- : -
Plon Błotnica Strzelecka
LZS Staniszcze Wielkie
- : -
Stal Zawadzkie
LZS II Błękitni Jaryszów
- : -
Rzemiosło Dziewkowice
LKS CZARNI KALINÓW-KALINOWICE
- : -
LZS Kadłubiec
Piast II Strzelce Opolskie
- : -
KS II Krasiejów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?