Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pomologia II Prószków
3:0
Koksownik Zdzieszowice
Piast Strzelce Opolskie
1:3
Polonia Nysa
LZS Swornica Czarnowąsy
1:9
Odra II Opole
Akademia Piłkarska AMS
6:1
LZS Błękitni Jaryszów
LZS Walce
2:2
MKS Gogolin
Victoria Chróścice
4:2
Olimpia Lewin Brzeski
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Lewin Brzeski
1:5
Pomologia II Prószków
MKS Gogolin
0:4
Victoria Chróścice
Polonia Nysa
6:0
Koksownik Zdzieszowice
LZS Błękitni Jaryszów
2:2
LZS Swornica Czarnowąsy
Odra II Opole
15:0
LZS Walce
Piast Strzelce Opolskie
6:0
Akademia Piłkarska AMS
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pomologia II Prószków
4:2
MKS Gogolin
LZS Swornica Czarnowąsy
3:0*
Piast Strzelce Opolskie
Koksownik Zdzieszowice
4:5
Olimpia Lewin Brzeski
Akademia Piłkarska AMS
1:4
Polonia Nysa
LZS Walce
0:1
LZS Błękitni Jaryszów
Victoria Chróścice
1:1
Odra II Opole
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra II Opole
3:0
Pomologia II Prószków
Piast Strzelce Opolskie
3:0
LZS Walce
MKS Gogolin
0:3
Koksownik Zdzieszowice
Polonia Nysa
10:1
Olimpia Lewin Brzeski
Akademia Piłkarska AMS
1:1
LZS Swornica Czarnowąsy
LZS Błękitni Jaryszów
0:10
Victoria Chróścice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pomologia II Prószków
7:0
LZS Błękitni Jaryszów
LZS Walce
1:0
Akademia Piłkarska AMS
Koksownik Zdzieszowice
1:3
Odra II Opole
Olimpia Lewin Brzeski
3:0
MKS Gogolin
LZS Swornica Czarnowąsy
2:1
Polonia Nysa
Victoria Chróścice
4:0
Piast Strzelce Opolskie
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Nysa
9:2
MKS Gogolin
LZS Swornica Czarnowąsy
4:1
LZS Walce
Akademia Piłkarska AMS
0:4
Victoria Chróścice
LZS Błękitni Jaryszów
6:3
Koksownik Zdzieszowice
Odra II Opole
9:2
Olimpia Lewin Brzeski
Piast Strzelce Opolskie
1:1
Pomologia II Prószków
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pomologia II Prószków
3:1
Akademia Piłkarska AMS
Koksownik Zdzieszowice
0:3*
Piast Strzelce Opolskie
MKS Gogolin
1:9
Odra II Opole
Olimpia Lewin Brzeski
4:2
LZS Błękitni Jaryszów
LZS Walce
1:7
Polonia Nysa
Victoria Chróścice
5:2
LZS Swornica Czarnowąsy
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Swornica Czarnowąsy
2:2
Pomologia II Prószków
Piast Strzelce Opolskie
2:0
Olimpia Lewin Brzeski
Polonia Nysa
4:3
Odra II Opole
Akademia Piłkarska AMS
1:2
Koksownik Zdzieszowice
LZS Błękitni Jaryszów
4:3
MKS Gogolin
LZS Walce
0:4
Victoria Chróścice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Gogolin
- : -
Piast Strzelce Opolskie
Pomologia II Prószków
- : -
LZS Walce
Olimpia Lewin Brzeski
- : -
Akademia Piłkarska AMS
Koksownik Zdzieszowice
- : -
LZS Swornica Czarnowąsy
Odra II Opole
- : -
LZS Błękitni Jaryszów
Victoria Chróścice
- : -
Polonia Nysa
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Strzelce Opolskie
- : -
Odra II Opole
Polonia Nysa
- : -
LZS Błękitni Jaryszów
LZS Swornica Czarnowąsy
- : -
Olimpia Lewin Brzeski
Akademia Piłkarska AMS
- : -
MKS Gogolin
LZS Walce
- : -
Koksownik Zdzieszowice
Victoria Chróścice
- : -
Pomologia II Prószków
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Gogolin
- : -
LZS Swornica Czarnowąsy
Olimpia Lewin Brzeski
- : -
LZS Walce
Koksownik Zdzieszowice
- : -
Victoria Chróścice
LZS Błękitni Jaryszów
- : -
Piast Strzelce Opolskie
Odra II Opole
- : -
Akademia Piłkarska AMS
Pomologia II Prószków
- : -
Polonia Nysa
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?