Harmonogram treningów drużyn Piasta od 01.10.2018 r.

HARMONOGRAM

treningów na obiekcie Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego przy ul. Strzelców Bytomskich od 01.10.2018r.

dzień tygodnia

trener, liga, w godz., boisko

trener, liga, w godz., boisko

trener, liga, w godz., boisko

trener, liga, w godz., boisko

poniedziałek

Kułak, żaki 2010, 16.30 – 18.00, sztuczna nawierzchnia

Wojs, Miklasz, juniorzy

17.30 – 19.00, za wałem

Kułak, IV liga, 19.00 – 21.00, za wałem

Kukuczka, trampkarze, 17.30– 19.00, płyta główna

wtorek

Matuszczyk, Sowiński, orliczki, żaczki, 16.30 – 18.00, sztuczna nawierzchnia

Koteluk, orliki 2009

17.00 – 18.30, za wałem

Miklasz, orliki 2008

18.15 – 19.45, za wałem

Kukuczka, Straszewski, trampkarze

18.15 – 19.45, płyta główna

środa

x

Kukuczka, trampkarze, 17.15– 18.45, za wałem

Kułak, IV liga, 19.00 – 21.00, za wałem

Wojs, Miklasz, juniorzy

17.00 – 18.30, płyta główna

czwartek

Matuszczyk, Sowiński, orliczki, żaczki, 16.30 – 18.00, sztuczna nawierzchnia

Kułak, żaki 2010 16.30 – 18.00, za wałem

Miklasz, orliki 2008

18.00– 19.30, za wałem

Kułak, IV liga, 18.00 – 20.00, płyta główna

piątek

Straszewski, II liga trampkarzy, 17.00 – 18.30, sztuczna nawierzchnia

Koteluk, orliki 2009

17.00–18.30, za wałem

Buczny, młodziki 2007

16.45 – 18.15, za wałem

Buczny, młodziki 2006

18.15–19.45, za wałem

x

HARMONOGRAM

treningów na obiekcie Publicznej Szkoły Nr 7 przy ul. K. Wyszyńskiego 2 od 01.10.2018r.

dzień tygodnia

trener, liga, w godz., boisko

trener, liga, w godz., boisko

trener, liga, w godz., boisko

trener, liga, w godz., boisko

czwartek

Buczny, młodziki 2007 17.00–18.30

Buczny, młodziki 2006, 18.30–20.00

x

X

HARMONOGRAM

treningów na obiekcie Mokre Łany przy ul. Łąkowej od 01.10.2018r

dzień tygodnia

trener, liga, w godz.

trener, liga, w godz.

trener, liga, w godz.

trener, liga, w godz.

poniedziałek

Mecz w ramach ligi młodzików

x

x

x

wtorek

Buczny, młodziki 2006, 16.30–18.00 ½ boiska

Matuszczyk, Sowiński, III liga – juniorki młodsze, 16.30-18.00 ½ boiska

Buczny, młodziki 2007, 18.00 – 19.30

x

środa

Mecze mistrzowskie ligi juniorek młodszych, ligi młodzików

Sokołowski, klasa B 17.30-20,00

x

x

czwartek

Matuszczyk, Sowiński, III liga – juniorki młodsze, 16.30-18.00

x

x

x

piątek

Matuszczyk, Sowiński, III liga – juniorki młodsze, 16.30-18.00 ½ boiska

Sokołowski, klasa B 17.30 - 19.00

x

x

sobota

Mecze mistrzowskie w ramach klasy „B” i II ligi wojewódzkiej trampkarzy

x

x

x