"OLT" Trampkarzy - 8 kolejka.

W 8 kolejce "OLT" Trampkarze gościli drużynę MKS MOSIR Opole. Nasi zawodnicy dzielnie walczyli z vice-liderem grupy, ale musieli uznać wyższość gości. Dla gości i ich trenera dużym zaskoczeniem był wynik do przerwy 0 - 1. Niestety nie wystarczyło sił na całe spotkanie i mecz zakończył się porażką 0 - 4. Mecz dosyć ostry, obfitował w wiele ciekawych akcji i parad bramkarzy i dla sporej grupy kibiców, było to ciekawe, emocjonujące i naprawdę wyrównane spotkanie.

PROTOKÓŁ z meczu opolskiej ligi trampkarzy - 8 kolejka

SKS Piast Strzelce Opolskie - MKS MOSIR Opole 0 - 4 (0 - 1)

16' - Danielak Wojciech 0 - 1

48' - Kaczka Kacper 0 - 2

56' - Kaczka Kacper 0 - 3

70' - Daniel Matysek 0 - 4

SKŁAD PIASTA: Waremko Bartosz, Mazurek Maksym, Wróbel Patryk, Marek Jakub, Kaczmarczyk Mateusz, Kałka Michał, Burzan Tobiasz, Mehlich Piotr, Wiśnia Paweł, Majewski Arkadiusz, Kałka Patryk

Ponadto grali: Daniel Justin

Rezerwowi: Sapiński Piotr, Korzenietz Dominik, Węgrzyn Grzegorz, Gawrysiak Błażej

TRENER: Jaremko Adam, II trener Becella Dominik

Widzów: około 60 osób

Sumując - bardzo dobry mecz. Brawa dla chłopaków za wyrównaną walkę z dużo mocniejszym przeciwnikiem.

/Foto: Mazurek Piotr/