Grali juniorzy i juniorzy młodsi

Na daremno czekali juniorzy starsi na swoich rówieśników z Polonii Nysy w sobotnie przedpołudnie. Goście na zawody nie przyjechali, tym samym oddając trzy punkty bez walki.
Natomiast juniorzy młodsi na trzy kolejki przed końcem rozgrywek zapewnili sobie awans do Opolskiej Ligi Juniorów Młodszych, gdzie 8 zespołów wiosną 2017 walczyć będzie w systemie dwurundowym o Puchar Prezesa OZPN. Jednak nastoje w szatni i w autobusie nie nastrajały optymistycznie. To najsłabszy mecz jaki zagrali nasi zawodnicy. Być może przemęczenie, gwiazdorstwo lub zlekceważenie przeciwnika spowodowały rozluźnienie w szeregach Piasta. Młodzi Panowie! Gramy do końca na pełnym gazie! Chcemy tych chłopaków, na których miło było patrzeć.

PROTOKÓŁ z meczu opolskiej ligi juniorów

Piast Strzelce Opolskie – Polonia Nysa 3 – 0 (v.o.)

Piast Strzelce Op.: Daniel Olechnowicz - Marek Cichoń, Filip Lerch, Kotyrba Jakub, Sebastian Staszyński - Mateusz Borek, Mateusz Kapela, Tobiasz Kapica, Jakub Jodła - Jakub Biliński, Paweł Ochwat

Rezerwa: Łukasz Piątek

PROTOKÓŁ z meczu I ligi wojewódzkiej juniorów młodszych

KS „Polonia” Głubczyce - Piast Strzelce Opolskie 3 – 4 (1 - 4)