Turniej w Lublińcu rocz. 2008

W sobotni poranek 24 listopada drużyna orlików Piasta wybrała się do Lublińca na TURNIEJ NIEPODLEGŁOŚCI 2018. Zaproszenie wysłali do nas trenerzy z zaprzyjaźnionej Akademii Sportowej Lubliniec. Nasi piłkarze mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności w rywalizacji z drużynami z Lublińca, Zabrza i Rybnika. Po zaciętych i emocjonujących spotkaniach Piast uzyskał następujące wyniki:
Akademia Sportowa I Lubliniec - Piast 1:0
SKS Gwarek Zabrze - Piast 5:1 (Marcin Miklasz)
AS II Lubliniec - Piast 2:4 (Marcin Miklasz, Krzyś Tomczyk, Kuba Szopa, Michał Miklasz)
LKS Sparta Lubliniec - Piast 1:1 (Michał Miklasz)
RKP ROW Rybnik - Piast 1:3 (Marcin Miklasz, Michał Miklasz, Wojtek Sosnowicz)

Turniej zakończył się zwycięstwem drużyny z Zabrza (12 pkt), a nasi piłkarze zajęli 4 miejsce z dorobkiem 7 punktów. Wielkie podziękowania dla panów Adama i Darka za bezpieczny transport zawodników na turniej składa trener.

Skład Piasta: Michał Miklasz, Marcin Miklasz, Krzysztof Tomczyk, Jakub Szopa, Wojciech Feret, Wojciech Sosnowicz, Oliver Kapica, Konrad Grzesiński

Trener: Tomasz Miklasz