Obóz zimowy - Hiszpania 2019

Kiedy z końcem sierpnia ogłosiliśmy informację o możliwości wyjazdu na obóz zimowy do Hiszpanii większość niedowierzała, bądź pukała się w czoło, że to nie wyjdzie... Wyszło! I jesteśmy mile zaskoczeni ilością chętnych osób. Przygotowania do wyjazdu idą pełną parą. Jest nas ponad 70 osób, a do dyspozycji mamy luksusowy piętrowy autobus z 83 miejscami, więc aby go wypełnić możemy przyjąć jeszcze kilka osób chcących spełnić marzenia o zobaczeniu Barcelony, Camp Nou i pobycie w Lloret De Mar.

O szczegółach wyjazdu już wkrótce...  a tymczasem przypominamy, iż 30 listopada mija termin wpłaty III zaliczki, a 15 grudnia końcowego rozliczenia.

Zainteresowane osoby , które chcą do nas dołączyć proszone są o kontakt z Panią Grażyną Glapiak

do 30 listopada 2018 r. tel. 600 718 091

ZAPROSZENIE NA ZIMOWY OBÓZ SPORTOWY – HISZPANIA 2018

26.01 – 04.02 2019 r. w Lloret De Mar (Hiszpania)

Cena obozu: 1800,00 zł

Płatne w ratach na konto klubu:

I rata – 500,00 zł do 30.09.2018 r.

II rata – 500,00 zł do 30.10.2018 r.

III rata – 500,00 zł do 30.11.20018 r.

IV rata – 300,00 zł do 15.12.2018 r.

Stowarzyszenie Klub Sportowy „Piast” Strzelce Opolskie

BANK SPÓŁDZIELCZY w Krapkowicach oddział Strzelce Opolskie

Nr konta: 73 8884 1030 2004 0001 2146 0001

z dopiskiem „Imię i nazwisko – obóz Hiszpania”

Warunkiem uczestnictwa w obozie jest terminowe opłacenie składek członkowskich oraz posiadanie dowodu osobistego lub paszportu oraz Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego.

Istnieje również możliwość wyjazdu rodziców.

Prosimy o rozważne i przemyślane decyzje, gdyż podpisujemy umowę z biurem podróży i w przypadku rezygnacji przepada 50% wartości wyjazdu, a na tydzień przed obozem 100%.

ORGANIZATOR ZAPEWNIA:

Zakwaterowanie: w nowoczesnych, sprawdzonych i rekomendowanych hotelach 3***, 4 **** o wysokim standardzie, z basenami, usytuowane blisko plaży (na której można prowadzić sesje treningowe) i centrum miasta. Samopoczucie w hotelach poprawią wieczorne dyskoteki oraz animacje w hotelu dla dzieci i młodzieży. Zdrowy klimat i górskie krajobrazy sprawiają, że każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od wieku, możliwości sportowych i pory roku.

Transport: Przejazd komfortowym autokarem klasy LUX, z klimatyzacją, barem, dvd, wc.

Wyżywienie: Trzy posiłki (śniadanie, obiad, kolacja) w formie bufetu szwedzkiego pozwolą nabrać energii na kolejny emocjonujący dzień.

Treningi: Uczestnicy obozu będą korzystać z najnowocześniejszego kompleksu sportowego. Posiadamy do dyspozycji 14 boisk trawiastych najwyższej jakości. Potwierdzeniem tego jest fakt, iż na boiskach trenuje FC GIRONA z primera division.

Sparingi: Gwarantujey sparingi z drużynami Hiszpańskimi. Każdy rocznik z akademii sportowej rozegra sparingi z Hiszpanami

Całodniową wycieczkę do Barcelony wraz ze zwiedzaniem stadionu Camp Nou klubu FC Barcelona. W programie najciekawsze zabytki: Plaza Cataluña Barri Gotic (Dzielnica Gotycka) z Katedrą św. Eulalii i Pałacem Królewskim, Plac Hiszpański, Port Vel, Sagrada Familia, Stadion Camp Nou

Wyciekczka do Tossa De Mar

Opieka polskiego rezydenta: Na obozie codzienne treningi piłkarskie prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów. Codzienie treningi 2 x 1,5 h. Każda grupa odbędzie sparingi z hiszpańskimi drużynami. Asysta polskiego rezydenta podczas każdych treningów, wycieczek i w hotelu. Dodatkowo treningi na plaży. Woda na każdych treningach. Podczas treningów gwarantujemy szereg dodatkowych niespodzianek, w tym wizyta hiszpańskich trenerów. Po zakończeniu obozu upominek dla każdego uczestnika wyjazdu