Remisujemy w piątym sparingu

W sobotnie przedpołudnie Piast udał się do LKS 1908 Nędza, gdzie podejmował w ostatnim sparingu przed sezonem 2017/2018 drużynę grającą w śląskiej klasie okręgowej. Spotkanie zakończyło się remisem 2-2. W okresie przygotowawczym Piast rozegrał 5 spotkań sparingowych: 4 zwycięstwa i remis, stosunek bramkowy 18 – 4. Oby tak dalej, trzymamy kciuki za dobre występy w IV lidze!

LKS Nędza - Piast Strzelce Opolskie 2 – 2 (1 – 1)

9’ 0 – 1 Piotr Strzelecki

22’ 1 – 1 Mykola Kozub

64’ 2 – 1 Artur Tecler

84’ 2 – 2 Przemysław Korchut

Skład Piasta: Daniel Olechnowicz - Michał Wastag, Damian Krawczyk, Marcin Jys , Kaczmarek Andreas, zawodnik testowany, Patryk Sowiński, Piotr Strzelecki, Grzegorz Chojnowski, Beniamin Glinka, Dennis Gordzielik

Na zmiany wchodzili: Maciej Capiga, Andrzej Jureczko, Tomasz Olewicz, Mateusz Kapela, Przemysław Korchut, Dada Damian, Michał Sczodrok

Nie grali: Przemysław Karabin, Wojciech Wachtl, Dawid Cembobista, Mateusz Weiss, Wojciech Straszewski

W/w zawodnicy to kadra Piasta na rundę jesienną sezonu 2017/2018.

Bramki w sparingach zdobyli:

Dennis Gordzielik, Przemysław Karabin po 3

Patryk Sowiński, Przemysław Korchut, Piotr Strzelecki, Maciej Capiga po 2

Damian Krawczyk, Beniamin Glinka, Armin Karwot po 1

Samobójcza - 1

05.08.2017 r o godz. 17.00 mecz ligowy z KS Sparta Paczków w Strzelcach Opolskich. Zapraszamy!