Pokonujemy w sparingu MKS Gogolin

W kolejnym sparingu podejmowaliśmy na własnym stadionie IV ligowy MKS Gogolin, którego pokonaliśmy 3-0. To już czwarty mecz kontrolny z którego wychodzimy zwycięsko. Kolejny sparing (ostatni) już w najbliższą sobotę 29.07 br. z LKS Nędza na wyjeździe o godz.10.00. Natomiast 05.08.2017 r o godz. 17.00 pierwszy mecz ligowy z KS Sparta Paczków w Strzelcach Opolskich. Zapraszamy!

Piast Strzelce Opolskie – MKS Gogolin 3 – 0 (1 – 0)

36’  1 – 0 Damian Krawczyk

54’  2 – 0 samobójcza

78’  3 – 0 Patryk Sowiński

Skład Piasta: Łukasz Łazarek (Daniel Olechnowicz) - Michał Wastag, Damian Krawczyk, Dawid Cembolista, Andreas Kaczmarek, Marcin Jys, Patryk Sowiński, Przemysław Korchut, Grzegorz Chojnowski, Beniamin Glinka, Dennis Gordzielik

Na zmiany wchodzili: Maciej Capiga, Andrzej Jureczko, Mateusz Weiss, Tomasz Olewicz, Piotr Strzelecki, Mateusz Kapela, Wojciech Wachtl

Nie grali: Michał Sczodrok, Przemysław Karabin, Dada Damian

W/w zawodnicy to kadra Piasta na rundę jesienną sezonu 2017/2018. Zrezygnowano z Armina Karwota i Jakuba Kozołupa.

Z klubu odchodzą: Michał Gembara, Łukasz Glinka, Łukasz Chrobak - dziękujemy za współpracę!