Pracowity weekend juniorów

Przygotowania do rundy wiosennej trwają pełną parą. Również nasi juniorzy nie próżnują. W sobotę - 28.01.2017r.  Juniorzy starsi wystąpili w turnieju piłki nożnej halowej o Puchar Dyrektora MGOKSiR Zdzieszowice. W turnieju wzięło udział siedem drużyn. W rundzie eliminacyjnej nasza drużyna trafiła do grupy B, gdzie rywalizowała z drużynami Swornicy Czarnowąsy i Odry Kędzierzyn-Koźle (obie drużyny to nasi ligowi rywale z boisk trawiastych). Piast wygrał grupę i w półfinale zmierzył się z drugim miejscem z grupy A czyli z Koksownikiem Zdzieszowice. W finale natomiast nasza drużyna pokonała GKS Piomar Tarnów Op./Przywory.

Wyniki:

Koksownik - Piomar 0:6

KS Krapkowice - Śląsk Łubniany 2:0

Odra K-K - Swornica 1:0

Koksownik - KS Krapkowice 3:0

GKS Piomar - Śląsk Łubniany 4:2

SKS PIAST STRZELCE OP. - Swornica 5:1 (Kapela x 2, Lerch, Celes x 2)

GKS Piomar - KS Krapkowice 3:1

Koksownik - Śląsk Łubniany 2:2

Odra K-K - SKS PIAST STRZELCE OP. 2:3 (Celes x 3 )

PÓŁFINAŁY:

GKS Piomar - Odra K-K 4:1

SKS PIAST STRZELCE OP. - Koksownik Zdzieszowice 5:0 (Kapela x 2, Celes, Staszyński, Wastag)

Mecz o III miejsce:

Odra K-K - Koksownik 3:1

FINAŁ:

GKS Piomar - SKS PIAST STRZELCE OP. 0:3 ( Celes x 2, Wastag)

Królem strzelców turnieju został Mateusz Celes z 8 bramkami!!! Gratulujemy!

29.01.2017 - NIEDZIELA - Pierwszy sparing. W niedzielę juniorzy udali się do Głogówka na mecz sparingowy z drużyną seniorów Victorii Żyrowa.

Wynik spotkania - 3:2 (2:0) dla drużyny Victorii. Bramki dla Piasta zdobyli Łukasz Piątek i Mateusz Celes.

Skład: Nieświec Piotr - Cichoń Marek, Lerch Filip, Wastag Michał, Kapica Tobiasz - Borek Mateusz, Ochwat Paweł, Capiga Maciej, Siłakowski Kacper - Celes Mateusz, Biliński Jakub

Na zmiany wchodzili: Piątek Łukasz, Staszyński Sebastian, Kotyrba Jakub

Z powodu choroby nie mogli brać udziału w meczu: Kapela Mateusz, Jodła Jakub, Goc Łukasz, Gawron Marcin i Olechnowicz Daniel (kontuzja).

Natomiast juniorzy młodsi w niedzielę rano udali się do Bytomia, gdzie rozegrali sparing z Szombierkami w roczniku 1999/2000. Wynik: 4 - 2 dla Szombierek Bytom. Bramki dla Piasta zdobyli: Arkadiusz Matusz i Kacper Stępień.

Skład: Bartosz Weremko - Krzysztof Dada, Jakub Trytko, Michał Doros, Gabriel Gwóźdź - Patryk Szymanowski, Damian Dada, Jakub Dudek, Piotr Krupa - Łukasz Stolarski, Arkadiusz Matusz

Na zmiany wchodzili: Jakub Dec, Marek Grzywocz, Jakub Górecki, Adam Jaszkowski, Arkadiusz Majewski, Patryk Kałka, Tobiasz Glinka, Kacper Stępień, Dominik Nowak, Piotr Sapiński, Tobiasz Burzan

Trener: Adam Jaremko, Dominik Becella

/Foto: Maciej Kułak/