Pierwszy sparing Piasta

Nasi seniorzy w sobotnie południe rozegrali pierwszy mecz sparingowy z wiceliderem IV ligi Po-Ra-Wiem Większyce. Mecz zakończył zwycięstwem się wyżej notowanej drużyny i wynikiem 2 - 5. Bramki dla Piasta zdobyli Grzegorz Chojnowski i weteran piłkarskich boisk, ostatnio grający w TORZE Dobrzeń Wielkim - Przemysław Karabin. Z nowych twarzy zobaczyć mogliśmy naszego byłego wychowanka, grającego w poprzednim sezonie w Centralnej Lidze Juniorów w barwach Gwarka Zabrze - Alana Prokopa.

Sparing nr 1

Głogówek 28 stycznia 2017 roku, godz. 14.00

PO-RA-WIE Większyce – PIAST Strzelce Opolskie 5 – 2 (3 – 0)

23’ 1 – 0 ?

25’ 2 – 0 ?

30’ 3 – 0 ?

47’ 3 – 1 Grzegorz Chojnowski

70’ 4 – 1 ?

75’ 5 – 1 ?

88’ 5 – 2 Przemysław Karabin

Skład Piasta: Daniel Olechnowicz - Maciej Capiga, Wojciech Wachtl, Damian Krawczyk, Michał Gembara - Marcin Jys,

Przemysław Karabin, Grzegorz Chojnowski, Benjamin Glinka - Mateusz Skut, Przemysław Korchut

Na zmiany wchodzili: Andrzej Jureczko, Mateusz Weiss, Michał Sczodrok, Alan Prokop

Kolejny mecz sparingowy w dniu 04.02.2017 r. o godz. 14.00 w Prószkowie z KS Krapkowice. Zapraszamy!