Podział punktów Trampkarzy w Namysłowie

W piątek 14-10-2014 drużyna Trampkarzy w nieco okrojonym składzie (kilka kontuzji) wyjechała na mecz Opolskiej Ligi Wojewódzkiej Trampkarzy. Tym razem celem był Namysłów. Z małą przygodą (kontrola ITD) drużyna dotarła na miejsce - stadion NKS Start Namysłów.

Początek pierwszej połowy raczej wyrównany, pomimo że zawodnicy z Namysłowa w większości rocznikowo byli starsi i dużo więksi. W 14' minucie nieco pechowa ręka Patryka Wróbla w polu karnym i rzut karny Wojciaczyk Michał zamienia na bramkę dla Namysłowa. Jest 1 - 0 i morale naszej drużyny nieco siadły. Na szczęście w przerwie meczu mocna reprymenda Trenera Adama Jaremki pomogła. W drugiej połowie Piast był drużyną przeważającą ale bardzo dobrze spisywał się bramkarz z Namysłowa, który parę razy uratował swój zespół od straty gola. Mecz był bardzo ostry z kilkoma przerwami więc sędzia doliczył 3 minuty. W 70+2' doskonale wykonany rzut wolny przez Patryka Wróbla w pole bramkowe na bramkę zamienia Janek Tomczyk i mecz kończy się remisem 1 - 1.

PROTOKÓŁ z meczu opolskiej ligi trampkarzy

NKS Start Namysłów - SKS Piast Strzelce Opolskie 1 - 1 (1 - 0)

14' - Wojciaczek Michał 1 - 0

70+2' - Tomczyk Jan 1 - 1

SKŁAD PIASTA: Waremko Bartosz, Mehlich Piotr, Wróbel Patryk, Kaczmarczyk Mateusz, Marek Jakub, Tomczyk Jan, Majewski Arkadiusz, Daniel Justin, Pudelko Dawid, Burzan Tobiasz, Kałka Patryk

Ponadto grali: Węgrzyn Grzegorz, Korzenietz Dominik

Rezerwowi: Sapiński Piotr, Gawrysiak Błażej

TRENER: Jaremko Adam, II trener Becella Dominik

Widzów: 7-osób (wszyscy ze Strzelec Opolskich)

Sumując - bardzo dobry mecz w Namysłowie. Brawa dla chłopaków i trenera za walkę do końca.

/Foto: Ireneusz Sapiński/