Piękne zwycięstwo na koniec rundy jesiennej

W strugach ulewnego deszczu nasi seniorzy rozegrali ostatnie w tej rundzie spotkanie z mającym w tabeli o jeden punkt mniej Bodzanowem-Nowym Świętowem. Już w 11 minucie wynik spotkania otworzył napastnik gości Adrian Lutecki. Na Piasta zadziałało to pobudzająco, bo już w 18 minucie zza pola karnego uderzył Beniamin Glinka zdobywając wyrównującą bramkę. Kolejne były już kwestią czasu, bo nasi gracze zdobyli ich aż pięć ku niezadowoleniu kibiców z Bodzanowa. W doliczonym czasie mając już pewne zwycięstwo w garści, dali sobie strzelić drugą bramkę. Szkoda... Kończymy rundę na pozycji wicelidera, jednak czekamy jeszcze na wynik przerwanego meczu Racławiczek ze Spartą Paczków przy stanie 0-2. Jeśli Sparta zdobędzie 3 punkty przesuwamy się na trzecią lokatę. Cel drużyny to awans do IV ligi. Czy zdołają tego dokonać? Przekonamy się wiosną. Życzymy sukcesów, gradu strzelonych bramek i meczów za 3 punkty. Trzymamy kciuki!!!