My się zimy nie boimy!

Choć wszystkie zaplanowane na ten weekend rozgrywki zostały odwołane to seniorzy Piasta, aby nie wypaść z rytmu meczowego rozegrali sparing z grającą w klasie okręgowej drużyną Piomar Tarnów-Przywory. Kto dominował na boisku nie pozostawiało złudzeń, co zresztą odzwierciedlił wynik meczu: 6-0 dla Piasta. Panowie, oby tak w lidze :) Powodzenia!

Sparing nr 7 (IV liga)

17.03.2018 r. godz.18.00 Centrum Sportu Opole

Piomar Tarnów-Przywory - Piast Strzelce Opolskie 0 – 6 (0 – 2)

15'   0 - 1  Dennis Gordzielik