Konkurs na nowe logo klubu

Od dłuższego już czasu nosimy się z zamiarem zmiany klubowego logo. Wykorzystując okazję przejęcia przez Piasta Strzelce Opolskie drużynę  Orła Mokre Łany chcemy ogłosić konkurs na nowe logo połączonych klubów. Dodajmy, iż zmianie ulegną również nasze barwy klubowe, na barwy naszego miasta: niebiesko-żółte. Dla zwycięzcy czekają nagrody:

- Romantyczna kolacja dla dwóch osób w Restauracji "Stary Młyn"

- Całoroczny karnet na mecze Piasta Strzelce Opolskie

- Klubowe gadżety

Projekt logo powinien zostać dostarczony w postaci pliku w formacie PDF, PNG lub JPG w wielkości umożliwiającej druk na kartce formatu A4 w rozdzielczości 300 dpi.na adres mailowy rg.glapiak@vp.pl do 15 kwietnia 2018 r.

Przyjmowane będą jedynie projekty, do których autorzy posiadają pełne prawa autorskie.

Przeniesienie własności i praw autorskich następuje z chwilą otrzymania nagrody przez Uczestnika, którego praca została wybrana przez Organizatora jako zwycięska.

Dotychczasowe loga klubów:

Spośród nadesłanych projektów najciekawszy wybierze komisja konkursowa w składzie:

- Grażyna Glapiak

- Marek Zarębski

- Hubert Gordzielik

- Michał Wastag

Czekamy na Wasze pomysły. Zapraszamy do zabawy.

Zarząd Piasta Strzelce Opolskie