Michał Karwat w Piaście!

Trzecim wzmocnieniem naszego klubu podczas letniego okienka transferowego jest Michał Karwat. Michał urodził się 11.03.1999 w Skierniewicach i jest kolejnym młodzieżowcem w naszej drużynie. Mierzący 176 cm i 72 kg zawodnik rozpoczynał swoją karierę w Lechii Gdańsk, w której spędził 3 lata. W wieku 12 lat wrócił do rodzimego miasta, w którym rozegrał 4 pełne sezony, by następnie przejść do Stadionu Śląskiego Chorzów w którym spędził juniorskie lata. Wraz z ukończeniem 18 roku życiu Michał wrócił po raz kolejny na stare śmieci, by wywalczyć z Unią Skierniewice awans do 3 ligi. Po awansie zdecydował się na przeprowadzkę na Opolszczyznę tym samym decydując się na nasz klub. Misiek albo Karwacik, bo tak wołali go koledzy z boiska dotychczas występuje na pozycji „6” lub „8”. W naszym klubie jednak przyjął się pseudonim boiskowy „Krycha”, gdyż swoim stylem gry trochę przypomina występującego na tej samej pozycji reprezentanta Polski.

Życzymy Michałowi szybkiej aklimatyzacji w drużynie i jak największej ilości minut na boisku. Serdecznie witamy Michała w naszej drużynie!