Kacper Pawlus w Piaście!

Kolejnym dużym wzmocnieniem naszej drużyny w tym okienku transferowym jest Kacper Pawlus. „Kapi” bo tak wołają go koledzy na boisku urodził się 7 lutego 1996 r. w Opolu i dołączył do naszego zespołu na zasadzie definitywnego transferu. 22- letni zawodnik (181 cm, 77 kg) jest wychowankiem Odry Opole i spędził w niej większość swojej dotychczasowej kariery. Kacper ma na swoim koncie występy w Centralnej Lidze Juniorów,
w której w sezonie 2013/2014 strzelił 8 bramek i zgromadził 2255 minut. Kacper ostatni rok spędził w III ligowej Polonii Głubczyce, w której zgromadził 1616 minut podczas których udało mu się zdobyć dwie bramki. Występuje na pozycji ofensywnego pomocnika, ale równie dobrze odnajduje się na „skrzydle”. Miejmy nadzieję, że popularny „Kapi” szybko zaaklimatyzuje się w drużynie i będzie dużym wzmocnieniem naszego zespołu. Serdecznie witamy Kacpra w naszej drużynie!