Koniec dobrej passy!

Po sześciu zwycięstwach z rzędu (trzech jeszcze w końcówce rundy jesiennej i trzech wiosną) przyszło nam zaznać goryczy porażki. Tym bardziej bolesna, iż "złota" bramka dla kietrzan padła w doliczonym czasie gry, kiedy byliśmy pewni, że z trudnego terenu przywieziemy chociaż punkt. Tymczasem wróciliśmy bez niczego, lecz nadal utrzymujemy fotel lidera ex aequo z drugą drużyną Po-Ra-Wia Większyce.

Niemoc trwa!!!

W czwartym meczu rundy wiosennej zespół z Kietrza obnażył wszystkie braki w zespole Piasta a zwłaszcza w drugiej połowie, kiedy trener Kukuczka w przerwie meczu dokonał dwóch zmian.

• 64’ na drugim metrze przed bramką Łazarka było dwóch zawodników Piasta oraz Zapotoczny i to on wykazał się największym sprytem i przy asyście Weissa otwiera wynik spotkania.
  • 78’ dokładne podanie na 5 metr i Chojnowski nie miał problemu głową wyrównać na 1 – 1.
  • 90+1’ Fryzel ograł trzech naszych defensorów jak trampkarzy i nie miał problemu ze zdobyciem zwycięskiej bramki.

Wynik spotkania sprawiedliwy a druga połowa fatalna w naszym wykonaniu.