Grali młodzicy

W poprzedni poniedziałek zainaugurowali rundę wiosenną nasi młodzicy. Podopieczni Tomasza Miklasza w gr. V (strzeleckiej) otrzymali w prezencie 3 pkt. od Błotnicy Strzeleckiej, która wycofała się z rozgrywek. W tym tygodniu w ramach swojego pierwszego meczu udali się do lidera  grupy, naszych sąsiadów zza miedzy - Jedności Rozmierka, którym niestety ulegli 8-0.

W grupie VII (kędzierzyńskiej) młodzicy II pod wodzą Artura Kukuczki udali się na swoje spotkanie do K-Koźla, gdzie rozgromili tamtejszą Odrę 0-6, a w poniedziałek podejmowali na własnym stadionie Chemika K-Koźle, remisując 1-1.

PROTOKÓŁ z meczu ligi młodzików, gr. V

Jedność Rozmierka - „Piast I” Strzelce Opolskie 8 – 0 (4 - 0)

1 - 0   6 min. Maciej Włodarczyk

2 - 0   7min. Jakub Kałka

3 - 0   19 min. Jakub Kałka

4 - 0   20 min. Maciej Włodarczyk

5 - 0   32 min. Jakub Ostrowski

6 - 0    37 min. Jakub Kałka

7 - 0   44 min. Krzysztof Niepala

8 - 0   57 min. Kacper Gruszka

SKŁAD PIASTA I: Wiatrowski Maciej - Glapiak Oskar,  Ploch Maciej, Kotzwander Kacper, Soboń Michał, Mateja Paweł, Sosnowicz Adam, Górecki Marcin, Janać Dawid, Marcjasz Mateusz, Wegner Łukasz, Wojciechowski Kajetan, Wodarz Maciej

Trener: Tomasz Miklasz

/Foto: Damian Zigler - Jedność Rozmierka/ -   Link do galerii Jedości Rozmierka;

PROTOKÓŁ z meczu ligi młodzików, gr. VII

„Piast II” Strzelce Opolskie – Chemik Kędzierzyn Koźle 1 – 1 (0 – 0)

0 -1   31 min. Adam Rakowski
1 - 1    59 min. Łukasz Strzelecki