IV Zabawa karnawałowa Piasta Strzelce Opolskie

Kolejna zabawa karnawałowa organizowana przez SKS "Piast"za nami. Kilka godzin spędzonych w Restauracji "U Jana" obfitowało w wiele pozytywnych wrażeń i emocji - uśmiech nie znikał z twarzy większości uczestników (co widać na załączonych zdjęciach). Tradycyjnie odbył się mecz piłki nożnej Pań (w męskich butach) Piast - Jedność Rozmierka i reszta świata. Drużynę Piasta poprowadził duet trenerski Jaremko&Becella, zespół Rozmierki - Mateusz Wojs. Wynik był oczywiście sprawą drugorzędną. Według sędziego, w którego rolę wcielił się trener pierwszej drużyny Artur Kukuczka było 2:2. Natomiast "piłkarki" i kibice twierdzili zupełnie co innego... Wszystko zapewne przez ruchome bramki:) Zarządzona seria rzutów karnych zakończyła się zwycięstwem naszych sąsiadów zza miedzy. Nagrodą dla wygranych był tort upieczony przez Panią Prezes, którym podzielili się wszyscy. Wiele emocji wzbudziły również licytacje. Piłka MASITA z autografami Reprezentacji Polski siatkarzy "poszła" za 250,00 zł, piłka nożna z autografem naszego kapitana Marcina Jysa za 100,00 zł, a klubowy kubek za 70,00 zł. Za co serdecznie darczyńcom dziękujemy.

Dziękujemy wszystkim, którzy spędzili piątkowy wieczór razem z "Piastem" Strzelce Opolskie: trenerom, działaczom, naszym byłym zawodnikom, a także przedstawicielom innych klubów (Jedność Rozmierka, Tęcza Szymiszów, Górnik Januszkowice, Victoria Żyrowa) oraz rodzicom naszych młodych zawodników ich partnerom, rodzinom i znajomym. Dziękujemy za wspólną zabawę oraz "cegiełkę" na rzecz Klubu. Zapraszamy za rok...

/Foto: Grażyna i Rafał Glapiak/