Grała młodzież i III Liga Kobiet

W czwartkowe popołudnie do Opola udali się trampkarze grający w OLT i przegrali z Odrą II 2-4, z kolei w sobotnie przedpołudnie u siebie gościli LUKS Szkółkę Piłkarską w Ujeździe trampkarze z drugiej grupy, ktorzy również musieli uznać wyszszość swoich rówieśników ulegając 2-3. Natomiast w niedzielę do Źlinic udali się nasi juniorzy, którzy zremisowali z tamtejszym Orłem 4-4, a III Liga Kobiet uległa u siebie Stali Brzeg 0-7.

PROTOKÓŁ z meczu opolskiej ligi trampkarzy

OKS Odra II Opole - Piast Strzelce Opolskie 4 – 2 (1 – 1)

0 – 1 18’ Paweł Wiśnia

1 – 1 32’ Max Janowski

2 – 1 47’ Mateusz Wójcik

3 – 1 58’ Wiktor Andruszko

4 – 1 66’ Wiktor Andruszko

4 – 2 67’ Kacper Kotzwander

Trener: Artur Kukuczka

SKŁAD PIASTA:  Szymon Pudło - Marcel Kozioł, Łukasz Wegner, Kacper Kotzwander, Maciej Ploch, Dawid Pudelko, Michał Kałka, Paweł Wiśnia, Kacper Friedrich, Szymon Chrupcała, Mateusz Wolany

Na zmiany wchodzili: Łukasz Strzelecki, Maciej Wiatrowski, Hubert Grzesiński, Mateusz Kurzeja, Marcin Górecki, Adam Brożyna, Jan Dąbkowski

PROTOKÓŁ z meczu II ligi wojewódzkiej trampkarzy

Piast II Strzelce Opolskie – Szkółka Piłkarska Ujazd 2 – 3 (1 – 1)

141 – 0 Hubert Grzesiński

30’ 1 – 1 Oliwier Rams

41’ 1 – 2 Kamil Sobel

42’ 2 – 2 Adam Sosnowicz

63’ 3 – 2 Oliwier Rams

Sędzia główny: Radecki Leszek

Trener: Wojciech Straszewski

SKŁAD PIASTA: Maciej Wiatrowski - Paweł Mateja, Adam Brożyna, Oskar Glapiak, Jakub Sowiński, Adam Sosnowicz, Rafał Studziński, Łukasz Strzelecki, Marcin Górecki, Marcel Kozioł, Paweł Wiśnia

Na zmiany wchodzili: Hubert Grzesiński, Mateusz Wolany, Mateusz Kurzeja

PROTOKÓŁ z meczu I ligi juniorów

Orzeł Źlinice - Piast Strzelce Opolskie 4 – 4 (1 – 1)

191 – 0 Maksymilian Matuszek

35’ 1 – 1 Kevin Kawa

48’ 2 – 1 Adrian Matusz

65’ 2 – 2 Jakub Dudek

66’ 3 – 2 Dominik Paliszewski

75’ 4 – 2 Dominik Lempka

89’ 4 – 3 Michał Zimon

90’ 4 – 4 Gabriel Gwózdek

Żółte kartki: Tobiasz Burzan

Trener: Tomasz Miklasz

SKŁAD PIASTA: Bartosz Weremko - Wojciech Budzanowski ( 21’ Maks Mazurek),( 43’ Piotr Sapiński), Gabriel Gwózdek, Tobiasz Burzan, Dawid Buczek Kevin Kawa, Michał Zimon, Kamil Szulc, Jalub Dudek, Kamil Nawrot, Dominik Nowak

PROTOKÓŁ z meczu III Ligi Kobiet

Piast Strzelce Opolskie – BTP Stal Brzeg 0 – 7 (0 – 0)

530 – 1 Nicola Stachera

55’ 0 – 2 Alicja Czarnecka

57’ 0 – 3 Patrycja Pielka

59’ 0 – 4 Kamila Stachera

63’ 0 – 5 Jessica Pawłuszko

71’ 0 – 6 Nicola Stachera

74’ 0 – 7 Jessica Pawłuszko

Żółte kartki: brak

Sędzia główny: Michał Lipok

Trener: Adrian Matuszczyk – Patryk Sowiński

Widzów: 30

SKŁAD PIASTA: Dominika Drucks - Sandra Stroba, Aleksandra Olbrycht, Natalia Gołębiewska, Aleksandra Łabuda, Wiktoria Niciejewska, Oliwia Strutyńska, Viktoria Wnuk, Paulina Celes, Marlena Gregor, Michalina Słotwińska