"Dwójka" odpada po karnych z PP

To był twardy i zacięty mecz, w którym obie drużyny wykazywały wolę zwycięstwa. Od początku trwała wymiana ciosów, jak to w pojedynku derbowym. Bardziej klarowne sytuacje bramkowe stwarzali gospodarze, ale ich strzały przechodziły nad bramką lub kończyły drogę w rękawicach bramkarza z Dziewkowic. Niestety mecz obfitował w sporą ilość żółtych kartoników (9), którymi arbiter obdzielił obie drużyny (czy wszystkie słusznie i we właściwym czasie - tu zdania były podzielone). Oba zespoły kończyły mecz w dziesięcioosobowych składach. Druga połowa nie przyniosła zmiany rezultatu, arbiter zarządził więc dogrywkę 2x 15 minut. Trzy sytuację gospodarzy i jedna przyjezdnych, po których piłka nie zatrzepotała w siatce to krótki opis wydarzeń w tym czasie. Wynikiem nierozstrzygniętym kończy się to spotkanie, a więc rzuty karne ! Takich emocji na Mokrych Łanach nie pamiętali kibice przychodzący na mecze od lat. Więcej zimnej krwi zachowali zawodnicy z Dziewkowic, którzy pięciokrotnie wykorzystali swoje szanse z jedenastu metrów i awansowali do dalszej rundy. To był ostatni akcent bogatej rundy jesiennej , teraz zasłużona przerwa zimowa, którą trzeba mocno przepracować ładując akumulatory na wiosnę, aby w czerwcu cieszyć się z awansu . Powodzenia !