Pierwszy turniej skrzatów - rocz. 2010

W niedzielne przedpołudnie (12.02.2017 ) w Gogolinie odbył się turniej o Puchar Burmistrza dla dzieci urodzonych w roku 2010 i młodszych ( SKRZATY ). W zawodach wzięła udział drużyna reprezentująca nasz klub i był to debiut skrzatów w rozgrywkach turniejowych.

Na halę sportową im. B. i Z. Blautów w Gogolinie przybyło sześć drużyn z naszego województwa :LUKS UJAZD, FOOTBALL ACADEMY ZDZIESZOWICE, CHEMIK KĘDZIERZYN – KOŹLE, SPIDERS KRAPKOWICE, PIAST STRZELCE OPOLSKIE oraz gospodarze AKADEMIA PIŁKARSKA MKS GOGOLIN. W turnieju nie była prowadzona klasyfikacja końcowa, a drużyny bawiły się piłką rozgrywając mecze systemem każdy z każdym. Wszystkie drużyny zostały nagrodzone pamiątkowymi pucharami, a każdy uczestnik zabawy otrzymał pamiątkowy puchar.

Wyniki meczów:

SPIDERS KRAPKOWICE - LUKS UJAZD  3 - 1

PIAST STRZELCE OPOLSKIE - MKS GOGOLIN    2 - 5

CHEMIK K-KOŹLE - FA ZDZIESZOWICE   4 - 0

SPIDERS KRAPKOWICE - MKS GOGOLIN   2 - 5

LUKS UJAZD - CHEMIK K-KOŹLE   3 - 3

PIAST STRZELCE OPOLSKIE - FA ZDZIESZOWICE 11 - 0

LUKS UJAZD - MKS GOGOLIN   3 - 4

SPIDERS KRAPKOWICE - FA ZDZIESZOWICE   0 - 0

PIAST STRZELCE OPOLSKIE - CHEMIK K-KOŹLE   4 - 0

FA ZDZIESZOWICE - MKS GOGOLIN   0 - 4

LUKS UJAZD - PIAST STRZELCE OPOLSKIE   1 - 5

SPIDERS KRAPKOWICE - CHEMIK K-KOŹLE   1 - 1

FA ZDZIESZOWICE - LUKS UJAZD   0 - 4

MKS GOGOLIN - CHEMIK K-KOŹLE   1 - 1

SPIDERS KRAPKOWICE - PIAST STRZELCE OPOLSKIE   2 - 4

Drużyna PIASTA grała w składzie:

Bińczyk Jakub, Brzezina Alan, Gajda Rafał, Kielan Kacper, Kielan Maciej, Kaczmarek Wojciech,

Miklasz Marcin, Martuszewski Patryk, Pyto Miłosz

Dziękujemy rodzicom za organizację wyjazdu i kibicowanie. Dziękujemy również Akademii Piłkarskiej MKS Gogolin i panu Adrianowi Pajączkowskiemu za zaproszenie na turniej.

/Foto: Iwona Kielan/