Wygrana w doliczonym czasie gry- od 0:2 do 3:2

W osłabionym składzie bez „czwartoligowców” i kilku inych graczy nasz drugi zespół pojechał na trzeci mecz do Zimnej Wódki. Zanim kibice zdążyli wygodnie zająć miejsca gospodarze prowadzili po 5 minutach gry już dwoma bramkami. Najpierw po niefortunnie odbitej piłce ręką przez naszego zawodnika prowadzenie uzyskał z rzutu karnego Jakub Biliński, a chwilę potem ten sam zawodnik wykorzystuje błąd obrońcy i umieszcza po raz drugi piłkę w siatce gości.

Nasi piłkarze nie mogli złapać rytmu gry z poprzednich spotkań, ale w końcu sygnał do boju dał nasz najlepszy w tym meczu zawodnik Rafał Ludwig zamieniając w 18 minucie na bramkę podyktowaną za faul „jedenastkę”. Gola do szatni gospodarzom zafundował w 43 minucie po raz drugi w tym meczu Rafał Ludwig posyłając „rogala” z ok. szesnastu metrów ponad wychodzącym bramkarzem prawie z końcowej linii boiska. Druga odsłona to typowy dla rozgrywek tej klasy mecz walki, w którym zawodnicy nieraz przekraczali przepisy , czego efektem było 5 żółtych kartek. I gdy obie drużyny miał pogodzić remis w ostatniej akcji meczu bramkarza gospodarzy po raz trzeci pokonuje tym razem dla odmiany Olek Wyżgoł. Po zdobyciu bramki nasz zawodnik w geście radości zakrył koszulką głowę za co arbiter pokazał mu żółty kartonik, a ponieważ był to drugi w tym meczu musiał opuścić plac gry. Wzbudziło to spore niezadowolenie wśród zwolenników naszej drużyny , bo przecież nasz kapitan nie ściągnął koszulki tylko ją na chwilę naciągnął na twarz. W wielu transmitowanych w ten weekend meczach piłki nożnej na znacznie wyższym szczeblu sędziowie nie karali za ściąganie koszulek, czy wymachiwanie nimi. Na szczęście incydent miał miejsce już w doliczonym czasie i sędzia po rozpoczęciu gry z środka odgwizdał koniec meczu. Nasi piłkarze chociaż dość szczęśliwie wydarli to zwycięstwo zasłużyli na słowa uznania za ambicję, walkę i nieustępliwość do ostatniego gwizdka arbitra.

LZS ZIMNA WÓDKA - SSKS PIAST II ORZEŁ STRZELCE OPOLSKIE 2:3 (2:2)

1:0 4 min Jakub Biliński (karny)

2:0 5 min Jakub Biliński

2:1 18min Rafał Ludwig (karny)

2:2 43 min Rafał Ludwig

2:3 90+1 min Aleksander Wyżgoł

Sędzia: Szymon Mendla

Widzów: 30

Żółte kartki : Zimna Wódka 3 Piast II Orzeł 3 Czerwone kartki : Piast II Orzeł 1

Skład Piast II Orzeł:

Damian Czempiel

Michał Kunce, Mirosław Jarosz, Paweł Chaliński-

Romuald Jarosz, Aleksander Wyżgoł, Kacper Konieczko, Damian Pietruszka (Mateusz Wyspiański )-

Arkadiusz Kornafel , Rafał Ludwig

Trener: Sławomir Sokołowski