Turniej w Głogówku

W czwartkowe przedpołudnie drużyna żeńska naszego Klubu udała się do Głogówka aby rozegrać turniej piłkarski z okazji Święta 3 Maja o Puchar Burmistrza Głogówka. Mecze rozgrywane były w systemie każdy z każdym 2x20 minut. Nasze dziewczęta w swoim pierwszym pojedynku pokonały zespół seniorek Śląska Reńska Wieś 1 do ) po bramce z rzutu karnego, który skutecznie wykonała Nicole Dyngus. Drugi mecz w turnieju nasza drużyna rozegrała z gospodyniami - Rolnikiem Głogówek. Rolnik okazał się drużyną lepszą zasłużenie wygrywając 7 do 2. Bramki w tym spotkaniu zdobywały: Paulina Celes i Nicole Dyngus. Turnie rozegrany został na sztucznej murawie przy niemal 30-stopniowym upale, zakończył się uroczystym wręczeniem pucharów oraz smacznym posiłkiem przygotowanym przez organizatorów. Drużyna nasza wyczerpana wróciła do Strzelec mając za sobą kolejną możliwość podnoszenia umiejętności piłkarskich, które stale i systematycznie rosną.

/Relacja: Adrian Matuszczyk/

/Foto: Zbigniew Słotwiński/