Trzeci sparing przegrany z beniaminkiem IV ligi

Na kolejny sparing drużyna Piasta wyszła w mocno okrojonym składzie, trener Kukuczka miał do dyspozycji w większości samych obrońców.  Natomiast goście przyjechali dwoma "jedenastkami" co skrzętnie wykorzystali. Pierwsza połowa przebiegała pod dyktando gości, którzy dwukrotnie włożyli futbolówkę do siatki Olechnowicza, w drugiej połowie to Piast stwarzał więcej sytuacji strzeleckich i przeważał na boisku. Mecz mógł się podobać, było dużo walki, bramek a wynik nie odzwierciedlał gry.

Piast Strzelce Opolskie – KS Krapkowice 2 – 4 (0 – 2 )

0 – 1   39'   Damian Dróżdż

0 – 2   42'   Rafał Niespodziński

1 – 2   65’   Przemysław Korchut