Staniszcze lepsze po raz drugi.

Nasza druga drużyna przegrywa w Staniszczach Wielkich 4:2, mocno komplikując sobie sytuację w tabeli. Do przerwy nic nie wskazywało na taki wynik. Zacięte spotkanie, walka o każda piłkę. W pierwszym kwadransie nasi piłkarze stworzyli dwie groźnie sytuacje, ale to po strzale gospodarzy piłka trafia stojącego na linii bramkowej naszego obrońcę, co uratowało nas od utraty bramki. Kilka minut potem możemy znowu mówić o szczęściu, gdyż napastnik Staniszcz wślizgiem nie lokuje piłki w naszej bramce. My rewanżujemy się uderzeniem Adama Sosnowskiego, po którym piłka nie znajduje drogi do siatki gości. Tak więc bezbramkowy remis do przerwy.

Niestety do drugiej odsłony przystępujemy mało skoncentrowani i nasz bramkarz dwukrotnie daje się zaskoczyć graczom ze Staniszcz. I gdy wydawało się, że następne gole dla gospodarzy to tylko kwestia czasu, nasi zawodnicy przeprowadzają koronkowa akcję, po której Rafał Ludwig strzela bramkę. Na wyrównanie czekaliśmy zaledwie kilka minut. Po zagraniu piłki zawodnika gospodarzy do własnego bramkarza sędzia dyktuje rzut wolny z szesnastki. W czasie, gdy zawodnicy Staniszcz protestowali przeciwko takiej decyzji, nasi błyskawicznie rozegrali piłkę i po asyście Ludwiga, nasz kapitan Olek Wyżgoł doprowadza do wyrównania stanu meczu. Zagotowało się na trybunach wśród kibiców, ale na szczęście skończyło się na wzajemnych epitetach. Jeszcze niecelne uderzenie z rzutu wolnego przez Michała Wastaga i jakby z naszych piłkarzy uszło powietrze. Wykorzystali to gospodarze zdobywając w krótkich odcinkach czasu dwa gole. Po dokonaniu czterech zmian zespół ze Staniszcz prezentował się w końcówce meczu znacznie lepiej, no cóż u nas trener nie skorzystał z takiej możliwości. Przegraliśmy niestety drugie ważne wyjazdowe spotkanie w zbliżonych do meczu w Zawadzkiem okolicznościach. Zespół pojechał w mocno osłabionym składzie, z jednym czwartoligowym zawodnikiem, To widać po raz kolejny za mało aspirując  do A- klasy.