Sparing Nr 4

W kolejnym sparingu Piast na boisku w Turawie spotkał się z drużyną Małapanew Ozimek. Zespół Piasta wypadł bardzo przeciętnie na tle zespołu z Ozimka, nasi zawodnicy sprawiali wrażenie jakby pierwszy raz spotkali się w jednym zespole. Piast swoje okazje miał w 65’ i 70’ kiedy to najpierw Dada z 5 metrów nie potrafił pokonać bramkarza i Cisse, który z ok 9 metra strzelając do pustej bramki, trafił w poprzeczkę a w 75’ Sowiński wykonując rzut wolny sprzed pola karnego, trafia w zewnętrzną stronę słupka.

Sparing nr 4 (IV liga)

28.07.2018r. godz.13.00 Turawa

KS Małapanew Ozimek - Piast Strzelce Opolskie 3 – 0 (2 – 0)

28’ 1 – 0 Wojtasik