REKORDOWA WYGRANA

Goście nie zawiesili zbyt wysoko poprzeczki naszemu drugiemu zespołowi. Od początku przejęliśmy inicjatywę  stwarzając sobie niezliczoną liczbę dogodnych pozycji strzeleckich i okazji do zdobycia kolejnych bramek, którymi można by obdzielić kilka spotkań. Mecz przypominał dobry sparing prowadzony z niewielka ilością przewinień (bez kar indywidualnych). Parę słów o bramkach . Rafał Ludwig strzelił ich aż pięć, ale patrząc na ilość wypracowanych sobie sytuacji to tylko pięć. Gole Patryka Rękawka to uderzenia , po których bramkarze zwykle odprowadzają wzrokiem piłkę do siatki. Wolny z „szesnastki” Dawida Wastaga to wreszcie strzał na jaki czekali kibice po stałych fragmentach gry. Kacper Konieczko zdobywa swoją pierwszą bramkę w tym sezonie, a Romek Jarosz technicznym uderzeniem pewnie lokuje piłkę w sieci bramkarza gości. Błękitni poza zdobyciem honorowej bramki mieli jeszcze dwie setki, ale zawiodła skuteczność. Warty odnotowania jest udział w meczu w drużynie przyjezdnych 59 letniego (W)eterana boisk i zasłużonego zawodnika Józefa Hiede.                    Dobre spotkanie gospodarzy, których zwycięstwo ani przez moment nie było zagrożone choć żal trochę tylu niewykorzystanych „setek”.

Strzelce Op. 14 kwietnia 2019

PROTOKÓŁ

z meczu klasy „B”, grupa 6

PIAST II ORZEŁ STRZELCE OPOLSKIE - LZS BŁĘKITNI II JARYSZÓW 10:1 (5:1)

1:0 7 min Rafał Ludwig

2:0 12 min Kacper Konieczko

3:0 25 min Rafał Ludwig

4:0 27 min Rafał Ludwig

4:1 42 min Tomasz Pszczelorz

5:1 44 min Rafał Ludwig

6:1 59 min Patryk Rękawek

7:1 67 min Rafał Ludwig

8:1 73 min Romuald Jarosz

9:1 87 min Dawid Wastag

10:1 90+1 Patryk Rękawek

Sędzia: Sławomir Zwolenkiewicz

Trener: Sławomir Sokołowski

Kierownik drużyny: Stanisław Gornat

Widzów ok. 30

Skład Piast-Orzeł:

Damian Czempiel - Michał Rurynkiewicz, Arkadiusz Pastuch, Mirosław Jarosz, Andrzej Jureczko, Romuald Jarosz, Aleksander Wyżgoł, Arkadiusz Kornafel (Dawid Wastag), Rafał Ludwig , Kacper Konieczko (Mateusz Wyspiański), Daniel Olechnowicz(Patryk Rękawek).

Żółte kartki: brak