Pechowy finał trzeciego sparingu

W trzecim sparingu Piast gościł u Polonii Bytom,  klubu z wielkimi tradycjami, obecnie zajmującego pozycję wicelidera w IV lidze śląskiej gr. II. Mecz odbył się na sztucznej nawierzchni na stadionie Szombierek Bytom, gdzie niegdyś Piast miał okazję rywalizować w III lidze śląsko-opolskiej. Nie ma co ukrywać, iż gospodarze od samego początku spotkania dominowali na boisku i pokazali kto tu rządzi. Pomimo przewagi zabrakło im skuteczności, bo do 90 minuty meczu wynik był bezbramkowy i dosłownie w ostatniej akcji meczu pokonali w końcu jaskinię rewelacyjnie broniącego dziś Łukasza Łazarka.

Sparing nr 3

17.02.2018r. godz.11.00 Bytom

Polonia Bytom – Piast Strzelce Opolskie 1 – 0 (0 – 0)

90+1’ 1 – 0 Szymon Wojtkowiak