Ostatni sprawdzian przed ligą

W ostatnim meczu kontrolnym w potwornym upale ulegamy 0-1 grającej w śląskiej klasie okręgowej drużynie 1908 Nedza. Pomino przewagi na boisku nie potrafimy jej wykorzystać, brakuje nam skuteczności co przekłada się na wynik końcowy. Już w następną sobotę 11 sierpnia 2018 r. udajemy się do Nysy, gdzie rozpoczynamy ligowe zmagania. Pełni optymizmu wierzymy, że uda nam się przywieźć 3 punkty z trudnego terenu. Czy tak będzie? Dowiemy się już za tydzień.

Sparing nr 6 (IV liga)

04.08.2018r. godz.10.00 Strzelce Opolskie

Piast Strzelce Opolskie – LKS Nędza 0 – 1 (0 – 1)

22’ 0 – 1 Kamil Knura