Koniec rundy jesiennej młodzików

Ostatni tydzień w lidze młodzików był bardzo pracowity. W poniedziałek w iście zimowych warunkach gościliśmy w Obrowcu, gdzie mimo prowadzenia do przerwy musieliśmy uznać wyższość lepiej notowanego rywala przegrywając 2-1. Piątek był ostatnim dniem zmagań ligowych a w Strzelcach rywalizowaliśmy z drużyną Chemika Kędzierzyn Koźle. Mecz od samego początku układał się po myśli gospodarzy, akcje mnożyły się pod bramką gości czego efektem była wygrana 10-0.

Skład: Krzysztof Kielan - Wojciech Mehlich, Bartosz Kryś, Kacper Skorupa, Hubert Grzesiński, Jan Jelonek, Jakub Habior, Kacper Kucharski, Jakub Mikołajczyk

Na zmiany wchodzili: Krzysztof Opiołka, Patryk Machura, Jan Tomczyk, Tomasz Kułak, Bartosz Makowski

Trener: Andrzej Buczny

/Foto: Beata Mehlich/