Kolejny znany opolskiej publiczności zawodnik -Dennis Gordzielik! A na końcu jeszcze jedna ciekawa informacja... Ktoś wie o kogo może chodzić ?

Kolejnym piłkarzem, którego chcieliśmy Państwu przedstawić jest urodzony 30.01.1996 r. w Wolfsburgu (Niemcy) - Dennis Gordzielik (183 cm, 79 kg). Niemal cała kariera piłkarska Dennisa związana była z Odrą Opole, gdzie występował w drużynach młodzieżowych. Występując w drużynie juniorów starszych Odry, rozegrał dwa sezony w Centralnej Lidze Juniorów, w których zdobył w sumie 21 bramek. Po zakończeniu wieku juniora boiskowy „Denio” spróbował swoich sił w seniorskiej drużynie Jedności Rozmierka występującej wówczas w klasie okręgowej. Prezentował się jednak na tyle dobrze, że już po pół roku sprowadziła go do siebie Stal Brzeg, z którą wywalczył awans do III ligi. Zdobył w całym sezonie 11 bramek, jednakże po awansie w klubie doszło do wielu zmian kadrowych i postanowił przenieść się do występującego w IV lidze dolnośląskiej Sokoła Marcinkowice, gdzie miał większe szanse na regularną grę. Po rundzie jesiennej zainteresowanie zgłosiła ponownie Brzeska Stal, jednak w związku z małą liczbą szans jakie otrzymał, powrót nie był zbyt udany. Dennis występuje zarówno na pozycji napastnika, jak i ofensywnego pomocnika. W sparingach strzelił 3 bramki i mamy nadzieję, że podtrzyma formę na ligę. Wiążemy z Dennisem duże nadzieję i wierzymy, że nieraz strzeleccy fani oklaskiwać będą jego kolejne bramki.

Serdecznie witamy Dennisa w naszej drużynie!

Ostatnie transfery pokazują jaki kierunek obrał nasz klub. Zawodnicy którzy do nas dołączyli są związani z miastem a zarazem mimo młodego wieku, zdobyli już sporo doświadczenia w wyższych ligach. Już dziś możemy powiedzieć, że kibiców czeka jeszcze jedna niespodzianka. Do naszego klubu trafi zawodnik z doświadczeniem w ekstraklasie.

Więcej wkrótce!