Kolejne sparingi na plus

Okres przygotowawczy do rundy wiosennej w pełni... Nasi seniorzy oprócz zajęć treningowych rozegrali dwa mecze kontrolne z juniorami Pomologii Prószków wygrywając 3-1 oraz z Tęczą Wielowieś śląską drużyną grającą w klasie okręgowej, którą pokonali 3-0. W najbliższą sobotę 23.02.2019 r. o godz. 10.00 zagrają ostatni sparing z Victorią Cisek na boisku w Prószkowie. Wyjazd o godz. 8.00.

PROTOKÓŁ

z meczu kontrolnego nr 3 – Prószków 13.02.2019, godz. 18.45

Pomologia Prószków - Piast Strzelce Opolskie 1 – 3 (0 – 1)

24’ 0 – 1 Piotr Strzelecki

57’ 0 – 2 Mateusz Weiss

69’ 0 – 3 Daniel Olechnowicz

75’ 1 – 3 Jakub Skaczyło

SKŁAD PIASTA: Łukasz Łazarek /Łukasz Chrobak/ - Andreas Kaczmarek, Dawid Cembolista, Jakub Kozołup, Munyaradzi Chiunye, Piotr Strzelecki, Tomasz Olewicz, Damian Dada, Patryk Sowiński, Michał Zimon, Beniamin Glinka

Na zmiany wchodzili: Jakub Dudek, Mateusz Weiss, Michał Wastag, Marcin Jys, Mateusz Kapela,Tobiasz Burzan, Daniel Olechnowicz

Nieobecni: Gabriel Gwózdek, Andre Gwaze, Andrzej Jureczko

Wykorzystano komentarz ze strony PLUKS Pomologia Prószków

Pomologia Prószków(A1)-Piast Strzelce Opolskie(seniorzy) 1-3 w meczu sparingowym. W czwartym sprawdzianie podczas zimowych przygotowań do Opolskiej Ligi Juniorów Pomologia zmierzyła się z czwartoligowcem ze Strzelec Opolskich i patrząc szczególnie na pierwszą część meczu trzeba uznać zdecydowaną wyższość w kunszcie piłkarskim gości a także wysoką jakość piłkarską. W drugiej części meczu Pomologia zagrała lepiej a bramkę z rzutu wolnego zdobył Skaczyło.

Gospodarzy reprezentowali: Florczyk, Kaźmierczyk, Majnus, Górecki, Antkowiak, Skaczyło, Waloszek, Słodkowski, Kaczkowski, Stosiek, Mika, Kramczynski, Wróblewski, Gifuni, Nabialek, Kiriakow, Supruniuk.

Trener: Adam Berbelicki.

PROTOKÓŁ

z meczu kontrolnego nr 4 – Zabrze 19.02.2019, godz. 20.00

Tęcza Wielowieś - Piast Strzelce Opolskie 0 – 3 (0 – 1)