III Liga Kobiet

W niedzielne popołudnie drużyna Piasta kobiet rywalizująca w rozgrywkach trzecioligowych podejmowała zespół Concordii Knurów. Mecz należał do spotkań emocjonujących, trzymających w napięciu do końcowego gwizdka sędziego. Dosłownie tak należy ocenić spotkanie, bowiem bramki padały w jego końcówce. Niestety nie zdobyła je nasza drużyna. Przyjezdne wywalczyły trzy punkty zdobywając gole w 78 minucie i w doliczonym czasie gry z rzutu karnego. Niezwykle szkoda końcowego wyniku spotkania, który przy wykorzystaniu przynajmniej jednej z kilku wypracowanych sytuacji bramkowych mógł być dla nas korzystniejszy. W upalne niedzielne popołudnie na słowa uznania zasługuje wysiłek zawodniczek, jaki włożyły w rywalizację sportową, zwłaszcza przy fakcie licznych absencji spowodowanych sytuacjami zdrowotnymi i wyjazdami rodzinnymi. Kilka najbliższych pierwszych dni maja będą należeć do dni wypoczynkowych, po których zawodniczki Piasta przystąpią do kontynuacji rywalizacji sportowej na różnych szczeblach rozgrywek. Najbliższe wydarzenie sportowe z udziałem drużyny Piasta to turniej towarzyski, który rozegrany zostanie w dniu 3 maja w Głogówku.

PROTOKÓŁ z meczu III Ligi Kobiet

Piast Strzelce Opolskie – MTS Concordia Knurów 0 – 2 (0 – 0)

0 – 1  76’ Anna Widera

0 – 2   80+1’ Agnieszka Czerew