Grała młodzież - juniorzy starsi i młodsi

Podopieczni Macieja Kułaka grali na wyjeździe z Chemikiem K-Koźle i ulegli 0-2. Natomiast juniorzy młodsi pod wodzą duetu trenerskiego J&B podejmowali Piomar Tarnów-Przywory wygrywając wysoko 10-2. Obudzili się jednak dopiero w drugiej połowie. Do przerwy sensacyjnie przegrywali 1-2. Po reprymendzie trenera Adama pokazali kawałek dobrego futbolu ku uciesze zgromadzonej na trybunach publiczności.

PROTOKÓŁ z meczu opolskiej ligi juniorów

TS „Chemik” Kędzierzyn-Koźle - Piast Strzelce Opolskie 2 – 0 (2 - 0)

Piast Strzelce Op.: Daniel Olechnowicz - Marek Cichoń, Filip Lerch, Piątek Łukasz, Sebastian Staszyński - Mateusz Borek, Mateusz Kapela, Tobiasz Kapica, Jakub Jodła - Jakub Biliński, Paweł Ochwat

Żółte kartki: Jakub Jodła x 2