36 GRACZY NA BOISKU.

Bez kompleksów po ubiegłotygodniowej porażce przystąpiła do kolejnego meczu o punkty nasza druga drużyna. Od pierwszych minut gracze ze Strzelec przystąpili do zdecydowanych ataków wypracowując sobie kilka dogodnych sytuacji bramkowych. Efektem przewagi była bramka dobrze dysponowanego w tym meczu Michała Rurynkiewicza, a na kolejną w wykonaniu Patryka Rękawka kibice czekali tylko 12 minut. Goście najlepszą i jedyną w pierwszej połowie szansę na gola mieli w 31 minucie, ale piłkę z linii bramkowej wybił Rurynkiewicz. Do końca tej części gry dominowali miejscowi dwukrotnie jeszcze po uderzeniach Olechnowicza i Rękawka umieszczając piłkę w siatce gości.

Dwie minuty po przerwie ze swoją bramką zameldował się Arek Kornafel. Wysokie prowadzenie trochę uśpiło naszych zawodników, którzy dali się zaskoczyć najlepszemu w tym meczu graczowi gości Zygmuntowi Długoszowi. Strzelił, jak się potem okazało w końcowym bilansie jedynego gola w tym spotkaniu dla Zimnej Wódki. Potem rozpoczął się istny festiwal …….zmian , w sumie w drugiej odsłonie trenerzy wykorzystali przysługujące im limity wprowadzając do gry po siedmiu zawodników, tak więc oglądaliśmy 36 piłkarzy. Kropkę nad „i” w tym meczu postawił w 81 minucie gry Rafał Ludwig, ustalając po rzucie karnym wynik na 6:1. Na uwagę zasługuje jeszcze fakt, że na ostatnie minuty do bramki gospodarzy wszedł Dawid Wastag, po kontuzji odniesionej przez bramkarza, zachowując do końca meczu „czyste konto”. Za tydzień trudny wyjazd do Staniszcz Wielkich na mecz z zespołem, z którym w rundzie jesiennej straciliśmy jedyne punkty ulegając u siebie 0:2. Czas więc na piłkarski rewanż.