1% PODATKU KRS: 0000304526

Prosimy o przekazanie 1% podatku na rozwój piłki nożnej - dyscypliny sportowej z powodzeniem organizowanej i prowadzonej przez Stowarzyszenie Klub Sportowy "Piast" w Strzelcach Opolskich. "Piast" w Strzelcach Opolskich jest organizacją pożytku publicznego - prowadzimy rozgrywki piłki nożnej na szczeblu województwa opolskiego.

Na dzień dzisiejszy Piast posiada drużyny:

- seniorów w BS IV Lidze Opolskiej

- juniorów w I Wojewódzkiej Lidze Juniorów

- juniorów młodszych w I Wojewódzkiej Lidze Juniorów Młodszych

- trampkarzy w Opolskiej Lidze Trampkarzy

- trampkarzy w II Lidze Wojewódzkiej Tramkarzy

- dwie drużyny młodzików w Lidze Młodzików

- dwie drużyny orlików rocz. 2008 i 2009

- drużynę żaków w rocz. 2010

- seniorki w III Lidze Kobiet

- Juniorki Młodzsze

- Młodziczki

- Dziewczęcą Akademię Piłki Nożnej (orliczki, żaczki)

Organizujemy zajęcia sportowe łącznie dla około 300 osób: dorosłych, młodzieży i dzieci. Prowadzone przez nas zajęcia nie tylko piłkarskie są doskonałą okazją do rozwoju umiejętności ruchowo - społecznych, są alternatywą do aktualnego trendu spędzenia czasu wolnego przez wiele osób w różnym wieku. Nasz Klub ma plany dalszych awansów sportowych, do tego niezbędne jest ciągłe polepszanie bazy organizacyjnej i sprzętowej. Bez tych elementów trudno budować zespoły dążące do polepszania własnych umiejętności piłkarskich, a w tym samym zmierzające do dominacji w rozgrywkach w swoich kategoriach. Nasza działalność nie była by możliwa bez wsparcia osób indywidualnych i podmiotów finansowo-gospodarczych. Każda pomoc udzielona naszej organizacji ma ogromne znaczenie, dlatego bardzo prosimy o ustosunkowanie się do naszej prośby. Zwracamy się do Państwa również z prośbą o rozpropagowanie wśród przyjaciół i rodziny akcji o przekazanie 1% podatku dochodowego na rzecz rozwoju sportu - piłki nożnej - w oparciu o działalność naszego Klubu.

STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY "PIAST" STRZELCE OPOLSKIE

UL. ŻWRKI I WIGURY 4/1

47 - 100 STRZELCE OPOLSKIE

NIP: 7561930800

REGON: 160194129

BANK SPÓŁDZIELCZY W KRAPKOWICACH ODDZIAŁ STRZELCE OPOLSKIE

73 8884 1030 2004 0001 2146 0001

Tel. kontaktowy: 607 276 831

DZIĘKUJEMY ZA DOKONANĄ WPŁATĘ,

KTÓRA PRZEKAZANA ZOSTANIE NA LETNI OBÓZ SPORTOWY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Istnieje możliwość reklamowania się na sprzęcie sportowym naszego klubu lub na stadionie.

Zarząd SKS "Piast" Strzelce Opolskie