Aktywny i intensywny weekend żaków

Nasi zawodnicy z rocznika 2010 rozegrali podczas tego weekendu dwa turnieje.
W sobotnie przedpołudnie udaliśmy się do Krasiejowa na turniej organizowany przez UKS Athletic Ozimek. W zawodach wzięło udział siedem drużyn, a system rozgrywek to mecze każdy z każdym. Wspaniała pogoda, dużo grania, wspierający Nas rodzice i poczęstunek przygotowany przez organizatorów - naprawdę udana sobota. W turnieju nie była prowadzona klasyfikacja, ale trzeba przyznać, że gra Piasta 2010 była bardzo dobra. Na koniec wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale, a Rafał Gajda został wybrany najlepszym zawodnikiem Naszej drużyny.
W niedzielę rano uczestniczyliśmy natomiast w turnieju Bawi Nas Piłka w Kędzierzynie.
Tym razem pogoda typowo "angielska" - zimno i mokro. Nie przeszkodziło to Naszym młodym piłkarzom rozegrać kolejnych dobrych zawodów, pełnych walki, z dużą ilością pięknych bramek i wspaniałych akcji w obronie i w ataku.
W sobotę Piasta reprezentowali:
1. Bińczyk Jakub
2. Osadczuk Bartek
3. Chrobak Filip
4. Gajda Rafał
5. Pollok Marko
6. Steindor Maksymilian
7. Grzesik Oskar
8. Krawiec Oliwer
9. Martuszewski Patryk
10. Kałuża Alex

W turnieju Bawi Nas Piłka wystąpiły dwie drużyny Piasta, a reprezentowali klub następujący zawodnicy: