Z Kadłubcem wynik niepewny tylko do przerwy.

Od pierwszych minut zaznaczyła się zdecydowana przewaga naszej drugiej drużyny. Raz po raz świetne sytuacje bramkowe nie wykorzystywali nasi piłkarze. Strzały Rafała Ludwiga, Daniela Olechnowicza i Arkadiusza Kornafla mijały nieznacznie bramkę gospodarzy lub zostawały wybijane przez bramkarza Adama Małka. Kadłubiec w pierwszej połowie wypracował sobie jedną groźną sytuację, po której piłka odbiła się od poprzeczki . Kibice w przerwie zastanawiali się, czy piłka w końcu znajdzie drogę do siatki gospodarzy, czy piłkarze zgotują nam nerwowa końcówkę meczu. Mocno umotywowani wyszli na drugą odsłonę zawodów piłkarze Piasta –Orła. Po kilkunastu zaledwie sekundach na pozycję „sam na sam” wychodzi Rafał Ludwig, ale po przelobowaniu bramkarza piłka zamiast w siatce przechodzi także nad poprzeczką. Po kolejnym ataku na bramkę miejscowych mocne uderzenie piłki w „piątkę” Arkadiusza Kornafla niefortunnie próbuje wybić Andrzej Burejza kierując futbolówkę do własnej bramki. To zdeprymowało zawodników gospodarzy , którzy zaczęli popełniać błędy. Nadchodzi 61 min , przytomne „dobicie” własnego strzału w poprzeczkę wykorzystuje Daniel Olechnowicz i jest 2:0. Gospodarze chcieli odrobić stratę ,ale ich ataki rozbijały się na dobrze w tym dniu dysponowanym blokiem defensywnym naszej drużyny, w której brylował Adam Sosnowski. W 81 minucie do podania z lewej flanki dochodzi Romuald Jarosz i mierzonym strzałem zdobywa kolejnego gola dla naszego zespołu. Kropkę nad „i” stawia w doliczonym czasie gry Arkadiusz Kornafel , ładnym strzałem ustalają wynik meczu na 4:0. Dobre zawody, z wieloma stuprocentowymi sytuacjami i trzy punkty wywiezione z zawsze trudnego boiska w Kadłubcu. Przy okazji relacji z tego spotkania zapraszamy za tydzień na wielkie derby: Piast II Orzeł- Rzemiosło Dziewkowice.