Wysokie zwycięstwo Piast II Orzeł

0:9 to najniższa kara jaką poniosła druga drużyna Jaryszowa w starciu z naszą „dwójką”. Goście rozpoczęli spotkanie z impetem stwarzając, ale niestety nie wykorzystując okazje na prowadzenie, strzały Olechnowicza, Wastaga oraz Ludwiga mijają nieznacznie bramkę Błękitnych.

Tylko pierwszy kwadrans to w miarę wyrównana gra, a po wykorzystanym rzucie karnym przez Rafała Ludwiga na boisku w Olszowej panował już tylko jeden zespół - „Piast- Orzeł”.

W 18 min Ludwig podwyższa wynik na 2:0. Kolejne minuty i kolejne niewykorzystane sytuacje , strzelają Jaszczyk, Kornafel i Ludwig. W 34 minucie swoją pierwszą bramkę w tym meczu strzela Olechnowicz, a w dwie minuty później chyba najładniejszy gol , potężny strzał Olewicza z rzutu wolnego odbija się od poprzeczki , a wbiegający w pole bramkowe Wyżgoł pakuje bezlitośnie piłkę do siatki gospodarzy. Jeszcze trzy przestrzelone okazje i przerwa. Po zmianie stron obraz gry nie ulega zmianie, a festiwal bramek rozpoczyna Olewicz, strzelając piątego gola z rzutu wolnego . W 50 minucie hat-tricka kompletuje Ludwig, aby po pięciu minutach dorzucić czwartego gola podwyższając rezultat na 7:0. Dwie ostatnie bramki w tym meczu są dziełem Olechnowicza , ale jego notę obniżają dwie żółte kartki i w konsekwencji opuszczenie placu gry za niepotrzebne komentarze wydarzeń na boisku. Nawet w dziesiątkę nasz zespół stworzył jeszcze trzy sytuacje, ale wynik do końca pozostał jednocyfrowy. Widząc wysokie prowadzenie nasz trener w drugiej połowie dokonał czterech zmian dając odpocząć kilku podstawowym zawodnikom. Niedzielny rywal nie zawiesił zbyt wysoko poprzeczki  wysokie zwycięstwo cieszy, chociaż gdyby nasi piłkarze wykorzystali tylko połowę tzw. „setek” to rezultat końcowy mógł być dwukrotnie wyższy. Za tydzień, jak to określili kibice wyprawa w góry do Poręby na trudniejsze, z uwagi na ukształtowanie miejsca rozgrywania meczu spotkanie.