Wracamy z Gogolina z kompletem punktów

W sobotnie popołudnie nasi seniorzy udali się do Gogolina na mecz 12 kolejki BS IV Ligi Opolskiej, gdzie podejmowali tamtejszy MKS. Pierwsza połowa układała się pod dyktando Piasta, gospodarze praktycznie zostali zamknięci we własnej połowie. Jenak wynik nie odzwierciedlał przebiegu spotkania. Do szatni schodziliśmy z bezbramkowym remisem. Po zmianie stron Gogolin ruszył do ataku, gra się wyrównała. Na obronie gospodarzy ustawiło się aż pięciu obrońców, co utrudniało sprawę naszym zawodnikom. Niespodziewanie w 65 minucie z dystansu uderzył Beniamin Glinka, a piłka wpadła "za kołnierz" golkiperowi gospodarzy i wyszliśmy na prowadzenie. Do końca mecz trzymał w napięciu, swoje sytuacje miała zarówno jedna, jak i druga druga drużyna. Jednak to my dowieźliśmy wynik do końca i przywieźliśmy z Gogolina 3 punkty :)

PROTOKÓŁ z meczu BS IV Ligi Opolskiej

MKS Gogolin - Piast Strzelce Opolskie 0 – 1 (0 – 0)

65’ 0 – 1 Beniamin Glinka

Żółte kartki: Denis Kipka, Bartosz Kaczmarek – Patryk Sowiński, Przemysław Korchut

Sędzia: Marcin Kochanek

Skład Piasta: Łukasz Łazarek – Patryk Sowiński, Dawid Cembolista, Damian Krawczyk, Tomasz Olewicz - Beniamin Glinka (85’ Maciej Capiga), Przemysław Korchut, Grzegorz Chojnowski (71’ Weiss Mateusz), Andre Gwaze, Piotr Strzelecki (88’ Andrzej Jureczko), Dennis Gordzielik

Nie grali: Łukasz Chrobak, Marcin Jys,

Poza kadrą meczową: Damian Dada, Daniel Olechnowicz, Michał Wasatg, Przemysław, Karabin, Wojciech Straszewski, Mateusz Kapela