Weekend naszej młodzieży

Kolejny weekend za nami... Trampkarze OLT rozpoczęli go od porażki w Brzegu przezgrywjąc wysoko z tamtejszą Stalą 3-8. Juniorzy podejmowali u siebie Małąpanew Ozimek i zgarnęli pulę, wygrywając 2-1. Z kolei juniorzy młodsi ulegli Victorii Chróścice 0-4, a trampkarze grający w drugiej lidze na mecz do Gogolina udali się w dziesiątkę co posktkowało wynikiem 5-3. Nasze Panie w niedzielne popołudnie udały się do Pakosławic i również uległy 0-7.

PROTOKÓŁ z meczu opolskiej ligi trampkarzy

BTP Stal Brzeg - Piast Strzelce Opolskie 8 – 3 (2 – 1)

1 – 0 3’ Adam Kaczmar

2 – 0 12’ Adam Kaczmar

2 – 1 26’ Łukasz Wegner

3 – 1 38’ Bartosz Kusicielek

4 – 1 44’ Kamil Kita

5 – 1 48’ Kamil Skrzyszowski

6 – 1 55’ Adam Kaczmar

7 – 1 59' Kamil Skrzyszowski

8 – 1 60' Adrian Ferkaluk

8 – 2 64' Adam Sosnowicz

8 – 3 68' Adam Sosnowicz

Trener: Artur Kukuczka

SKŁAD PIASTA: Szymon Pudło - Marcel Kozioł, Łukasz Wegner, Kacper Friedrich, Dawid Pudelko, Michał Kałka, Paweł Wiśnia, Kacper Kotzwander, Kewin Maseli, Szymon Chrupcała, Jan Dąbkowski

Na zmiany wchodzili: Patryk Pałka, Mateusz Kurzeja, Marcin Górecki, Łukasz Strzelecki, Adam Brożyna, Marcin Morawiec, Adam Sosnowicz

PROTOKÓŁ z meczu I ligi wojewódzkiej juniorów

Piast Strzelce Opolskie – Małapanew Ozimek 2 – 1 (1 – 0)

141 – 0 Rafał Klubikowski

65’ 2 – 0 Jakub Dudek

87’ 2 – 1 Jakub Błaszczak

Żółte kartki: brak

Sędzia: Wojciech Oszczęda

Trener: Tomasz Miuklasz

WIdzów:: 20

SKŁAD PIASTA: Weremko Bartosz (46’ Piotr Sapiński) - Rafał Klubikowski (46’ Dawid Buczek), Maks Mazurek (46’ Tomasz Waloszek), Gabriel Gwózdek, Jakub Marek, Tobiasz Burzan (46’ Kamil Nawrot), Jakub Dudek, Michał Zimon, Jan Michalik, Patryk Kałka, Kevin Kawa

PROTOKÓŁ z meczu II ligi wojewódzkiej trampkarzy

MKS Gogolin - Piast II Strzelce Opolskie 5 – 3 (2 – 2)

100 – 1 Adam Sosnowicz

19’ 0 – 2 Kacper Kotzwander

21’ 1 – 2 Krzysztof Kubiczek

24’ 2 – 2 Krzysztof Kubiczek

56’ 3 – 2 Krzysztof Kubiczek

61’ 4 – 2 Damian Niepala

65’ 5 – 2 Damian Matulewicz

67’ 5 – 3 Adam Sosnowicz

Trener: Andrzej Buczny

SKŁAD PIASTA: Rafał Studziński - Paweł Mateja, Oskar Glapiak, Adam Sosnowicz, Michał Kałka, Jakub Sowiński, Marcin Górecki, Kacper Kotzwander, Marcin Morawiec, Łukasz Strzelecki

PROTOKÓŁ z meczu I ligi wojewódzkiej juniorów młodszych

Viktoria Chróścice - Piast Strzelce Opolskie 4 – 0 (1 – 0)

91 – 0 Daniel Olszacki

53’ 2 – 0 Daniel Olszacki

57’ 3 – 0 Dawid Lyga

59’ 4 – 0 Daniel Olszacki

Żółte kartki: brak

Sędzia: Sebastian Stemplewski

Trener: Mateusz Wojs

SKŁAD PIASTA: Bartosz Weremko - Dawid Buczek, Tomasz Waloszek, Maksym Mazurek, Piotr Sapiński, Kewin Maseli, Rafał Klubikowski, Kamil Nawrot, Tobiasz Burzan, Paweł Wiśnia, Szymon Chrupcała

PROTOKÓŁ z meczu III ligi kobiet

LZS Pakosławice - Piast Strzelce Opolskie 7 – 0 (5 – 0)

91 – 0 Karolina Pajor

17’ 2 – 0 Karolina Pajor

29’ 3 – 0 Karolina Pajor

38’ 4 – 0 Karolina Pajor

39’ 5 – 0 Karolina Pajor

44’ 6 – 0 Sandra Złośsnik

60’ 7 – 0 Amelia Kmiecik

Żółte kartki: brak

Sędzia główny: Kacper Hebda

Trener: Patryk Sowiński

Widzów: 30

SKŁAD PIASTA: Dominika Drucks - Sandra Stroba, Natalia Ochwat, Natalia Gołębiewska, Maja Żyłka, Aleksandra Łabuda, Magdalena Stach, Izabela Żak, Jagoda Słotwińska, Marlena Gregor, Michalina Słotwińska