Weekend młodzieży

Przed nami kolejny weekend piłkarski, a my prezezntujemy składy i wyniki ubiegłego weekendu. Było tego dużo... Tramparze ulegli 0-3 MKS-owi Kuczbork  w piątkowe popołudnie, a we wtorek ulegli wysoko Pogonii Prudnik 7-0.II liga trampkarzy wybrała się do lidera rozgrywek i wróciła bez punktów, przegrywając 6-2. Juniorzy młodsi z kolei wygrali  2-1 z Koksownikiem Zdzieszowice, ale o weryfikacji spotkania przyznano walkower 0-3 za grę w druzynie gospodarzy nieuprawnionego zawodnika. Juniorzy starsi przywieźli z Kolonowskiego 3 punkty, pokonując 2-1 tamtejszą Unię.Młodzicy grali ze zmienym szczęściem, Piast I pokonał 8-0 Stal Zawadzkie, a Piast II uległ liderowi rozgrywek Rodłu II Opole 3-9. Dziewczyny z III Ligi uległy 0-4 Unii Opole, a juniorki młodsze uległy Rolnikowi Biedrzychowice 5-0. Przed nami kolejny weekend rozgrywkowy. Życzymy powodzenia wszystkim drużynom Piasta Strzelce Opolskie. Zapraszamy do kibicowania i śledzenia wyników.

PROTOKÓŁ z meczu Opolskiej Ligi Trampkarzy

Piast Strzelce Opolskie – MKS Kluczbork 0 – 3 (0 – 2)

0 – 1 6’ Paweł Jabłoński

0 – 2 8’ Filip Brząkała

0 – 3 69’ Filip Brząkała

Trener: Artur Kukuczka

SKŁAD PIASTA: Patryk Pałka- Marcin Górecki, Dawid Pudelko, Michał Kałka, Kacper Kotzwander, Kewin Maseli, Paweł Wiśnia, Szymon Chrupcała, Kacper Friedrich, Marcel Kozioł, Jan Dąbkowski

Na zmiany wchodzili: Błażej Gawrysiak, Łukasz Strzelecki, Hubert Grzesiński, Mateusz Kurzeja, Adam Brożyna, Adam Sosnowicz

PROTOKÓŁ z meczu II ligi wojewódzkiej trampkarzy

1.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICE - Piast II Strzelce Opolskie 6 – 2 (6 – 0)

51 – 0 Maximilian Micheń

20’ 2 – 0 Maximilian Micheń

26’ 3 – 0 Maximilian Juraschek

27’ 4 – 0 Maximilian Juraschek

28’ 5 – 0 Jakub Goński

31’ 6 – 0 Kamil Czupala

46’ 6 – 1 Hubert Grzesiński

58’ 6 – 2 Michał Kałka

Trener: Wojciech Straszewski

SKŁAD PIASTA: Michał Olechnowicz - Paweł Mateja, Oskar Glapiak, Rafał Studziński, Michał Kałka, Jakub Sowiński, Mateusz Wolany, Adam Brożyna, Łukasz Strzelecki, Mateusz Kurzeja, Hubert Grzesiński

Na zmiany wchodzili: Bartosz Kryś

PROTOKÓŁ z meczu I ligi wojewódzkiej juniorów młodszych

Koksownik Zdzieszowice - Piast Strzelce Opolskie 1 – 2 (1 – 1)

po weryfikacji spotkania 0 – 3 v.o, w drużynie gospodarzy grał nieuprawniony zawodnik

261 – 0 Jakub Kaczyński

34’ 1 – 1 Konrad Titz (samobójcza)

66’ 1 – 2 Rafał Klubikowski

Żółte kartki: Kamil Nawrot, Michał Zimon

Sędzia: Paweł Nowak

Trener: Artur Kukuczka

SKŁAD PIASTA: Piotr Sapiński - Jakub Marek, Tomasz Waloszek, Piotr Mehlich, Maksym Mazurek, Rafał Klubikowski, Kamil Nawrot, Tobiasz Burzan (41’ Michał Zimon), Patryk Kałka, Kamil Szulc, Paweł Wiśnia

PROTOKÓŁ z meczu I ligi wojewódzkiej juniorów

Unia Kolonowskie - Piast Strzelce Opolskie 1 – 2 (0 – 1)

210 – 1 Jakub Dudek

62’ 1 – 1 Mateusz Witek

69’ 1 – 2 Gabriel Gwózdek

Żółte kartki: Tobiasz Burzan

Sędzia: Grzegorz Marzec

Trener: Tomasz Miklasz

WIdzów:: 20

SKŁAD PIASTA: Piotr Sapiński - Gabriel Gwózdek, Dominik Nowak, Bartosz Weremko, Tobiasz Burzan, Jan Michalik, Damian Dada, Jakub Dudek, Michał Zimon, Patryk Kałka, Kevin Kawa

PROTOKÓŁ ligi młodzików

Stal Zawadzkie – „Piast I” Strzelce Opolskie 0 – 8 (0 – 6)

0 – 1 4’ Radosław Straszewski

0 – 2 11’ Patryk Machura

0 – 3 23’ Kacper Mostowski

0 – 4 25’ Jakub Mikołajczyk

0 – 5 27’ Jakub Mikołajczyk

0 – 6 29’ Jakub Mikołajczyk

0 – 7 56’ Patryk Machura

0 – 8 60’ Maksymilian Koteluk

SKŁAD PIASTA I: Michał Olechnowicz - Maksymilian Koteluk, Jakub Mikołajczyk, Patryk Machura, Krzysztof Opiołko, Wojciech Mehlich, Radosław Straszewski, Jakub Habior, Kacper Skorupa

Na zmiany wchodzili: Bartosz Kryś, Kacper Mostowski

Trener: Andrzej Buczny

PROTOKÓŁ ligi młodzików

„Piast II” Strzelce Opolskie – UKS „Rodło II” Opole 3 – 9 (0 – 4)

0 – 1 23’ Dominik Skiba

0 – 2 25’ Adam Pancylejko

0 – 3 29’ Dominik Skiba

0 – 4 30’ Patryk Lipok

0 – 5 34’ Patryk Lipok

1 – 5 36’ Kamil Zdobylak

1 – 6 41’ Paweł Filc

1 – 7 43’ Michał Demski

1 – 8 47’ Dominik Skiba

2 – 8 56’ Wojciech Gałas

3 – 8 57’ Daniel Stroba

3 – 9 59’ Bartosz Wojnar

SKŁAD PIASTA II: Kacper Kucharski - Bartosz Makowski, Wojciech Gałas, Bartosz Kornafel, Michał Miklasz, Kamil Zdobylak, Tomasz Kułak, Angelo Piękoś, Jan Jelonek

Na zmiany wchodzili: Jakub Stajno, Tomasz Osadczuk, Daniel Stroba, Szymon Zając, Wiktor Klimek, Marcin Miklasz

Trener: Andrzej Buczny

PROTOKÓŁ z meczu III ligi kobiet

Unia II Opole - Piast Strzelce Opolskie 4 – 0 (2 – 0)

61 – 0 Wanessa Konieczko

35’ 2 – 0 Małgorzata Sajdak

43’ 3 – 0 Wanessa Konieczko

57’ 4 – 0 Wanessa Konieczko

Żółte kartki: brak

Trener: Adrian Matuszczyk - Patryk Sowiński

Widzów: 30

SKŁAD PIASTA: Dominika Drucks - Sandra Stroba, Natalia Gołębiewska, Natalia Ochwat, Wiktoria Wnuk, Magdalena Stach, Paulina Tomczyk (52’ Oliwia Strutyńska), Marlena Gregor, Maja Żyłka, Wiktoria Niciejewska, Roksana Złotkowska

PROTOKÓŁ z opolskiej ligi juniorek młodszych

Rolnik Biedrzychowice - Piast Strzelce Opolskie 5 – 0 (2 – 0)

10’ 1 – 0 Julia Gąsiorowska

35’ 2 – 0 Aleksandra Sobkowicz

43’ 3 – 0 Oliwia Meinert

46’ 4 – 0 Daria Opanowicz

48’ 5 – 0 Dominika Wrzeciono

SKŁAD PIASTA: Dominika Drucks - Wiktoria Wnuk, Jagoda Słotwińska, Marlena Gregor, Natalia Gołębiewska, Aleksandra Łabuda, Natalia Dąbrowska, Nadja Kalisz, Nicole Dyngus, Nicole Hupa, Justyna Piękoś

Trenerzy: Adrian Matuszczyk – Patryk Sowiński