Weekend młodzieży

Ze sporym opóźnieniem pdajemy wyniki i składy naszej młodzieży, która biegała po trawiastych boiskach Opolszczyzny, niestety ze zmiennym szczęściem. W piątkowe poołudnie trampkarze OLT udali się do Olesna gdzie ulegli OKS-owi 2-4. W sobotnie przedpołudnie juniorzy młdosi podejmowali u siebie LZS Walce, których pokonali 3-0, nastomiast tramkarze z II ligi gościli Unię Krapkowice i musieli uznać wyższość swoich rówieśników przegrywając 1-7. W niedzielę również do Olesna udali się juniorzy starsi i też nie przywieźli stamtąd punktu, ulegając 0-1. Z kolei w niedzielne popołudnie nasze młode Panie z III Ligi podejmowały Śląsk Reńska Wieś i zdobyły pierwsze w tym sezonie punkty wygrywając 3-0. W poniedziałkowe popołudnie grali młodzicy po tygodniowej przerwie na zgrupowania kadry województwa. Przymusową przerwę dobrze wykorzystali, bo obydwie drużyny „Piasta”, pewnie pokonali swoich rywali: Piast I wygrał w Turawie aż 14-0, a Piast II pokonał KS I Szczedrzyk 6-0. Juniorzy młodsi w środowe popołudnie wygrali 6-0 z Dobrzeniem Wielkim. Ledwie kończymy papierową dokumentację naszych drużyn a już kolejny weekend przed nami. Dziś młodzicy I zremisowali z Unią Kolonowskie 3-3, jutro trampkarze OLT jadą do Brzegu a młodzicy walczą o kolejne punkty z FC1 Chronstau-Chrząstowice. Zapraszamy do kibicowania i śledzenia wyników naszych drużyn.

PROTOKÓŁ z meczu opolskiej ligi trampkarzy

OKS Olesno - Piast Strzelce Opolskie 4 – 2 (4 – 1)

1 – 0 12’ Szymon Parkitny

2 – 0 15’ Maciej Stróżyk

3 – 0 17’ Grzegorz Siemski

4 – 0 27’ Grzegorz Siemski

4 – 1 28’ Jan Dąbkowski

4 – 2 67’ Hubert Grzesiński

Trener: Artur Kukuczka

SKŁAD PIASTA: Szymon Pudło - Marcin Górecki, Łukasz Wegner, Kacper Friedrich, Dawid Pudelko, Michał Kałka, Paweł Wiśnia, Jan Dąbkowski, Kewin Maseli , Szymon Chrupcała, Łukasz Strzelecki

Na zmiany wchodzili: Patryk Pałka, Mateusz Kurzeja, Hubert Grzesiński, Błażej Gawrysiak

PROTOKÓŁ z meczu I ligi wojewódzkiej juniorów młodszych

Piast Strzelce Opolskie – LZS Walce 3 – 0 (1 – 0)

131 – 0 Paweł Wiśnia

68’ 2 – 0 Michał Zimon

80’+3’ 3 – 0 Michał Zimon

Żółte kartki: brak

Sędzia: Marcin Winiarz

Trener: Tomasz Miklasz

SKŁAD PIASTA: Piotr Sapiński - Dawid Buczek, Tomasz Waloszek, Maksym Mazurek (41’ Patryk Kałka), Rafał Klubikowski, (41’Szymon Chrupcała), Dawid Pudelko, Kamil Nawrot, Tobiasz Burzan (41’ Michał Zimon), Paweł Wiśnia, Kamil Szulc, Kevin Maseli

Rezerwa: Bartosz Weremko

PROTOKÓŁ z meczu II ligi wojewódzkiej trampkarzy

Piast II Strzelce Opolskie – KS Unia Krapkowice 1 – 7 (1 – 3)

60 – 1 Remigiusz Bielec

13’ 0 – 2 Kamil Florek

17’ 0 – 3 Kamil Gajewski

32’ 1 – 3 Łukasz Strzelecki

37’ 1 – 4 Paweł Szymański

45’ 1 – 5 Pascal Musch

52’ 1 – 6 Remigiusz Bielec

65’ 1 – 7 Kamil Florek

Sędzia główny: Grzegorz Marzec

Trener: Wojciech Straszewski

SKŁAD PIASTA: Patryk Pałka - Paweł Mateja, Oskar Glapiak, Adam Brożyna, Adam Sosnowicz, Rafał Studziński, Michał Kałka, Jakub Sowiński, Mateusz Wolany, Marcin Górecki, Hubert Grzesiński

Na zmiany wchodzili: Mateusz Kurzeja, Łukasz Strzelecki

PROTOKÓŁ z meczu I ligi wojewódzkiej juniorów

OKS Olesno - Piast Strzelce Opolski 1 – 0 (1 – 0)

431 – 0 Sebastian Zawada

Żółte kartki: brak

Sędzia: Zbigniew Rzepka

Trener: Mateusz Wojs

WIdzów:: 20

SKŁAD PIASTA: Piotr Sapiński - Dominik Nowak, Maks Mazurek (65’ Jan Michalik), Gabriel Gwózdek, Jakub Marek, Rafał Klubikowski (77’ Bartosz Weremko), Tobiasz Burzan, Jakub Dudek, Michał Zimon, Patryk Kałka, Kevin Kawa

PROTOKÓŁ z meczu III ligi kobiet

Piast Strzelce Opolskie – Śląsk Reńska Wieś 3 – 0 (1 – 0)

371 – 0 Viktoria Wnuk

48’ 2 – 0 Jagoda Słotwińska

78’ 3 – 0 Sandra Stroba

Żółte kartki: brak

Sędzia główny: Sławomir Zwolenkiewicz

Trener: Adrian Matuszczyk – Patryk Sowiński

Widzów: 30

SKŁAD PIASTA: Dominika Drucks- Sandra Stroba, Aleksandra Olbrycht (27’ Natalia Ochwat), Natalia Gołębiewska (47’Maja Żyłka), Aleksandra Łabuda, Magdalena Stach, Wiktoria Niciejewska, Viktoria Wnuk, Jagoda Słotwińska, Marlena Gregor (56’Oliwia Strutyńska), Michalina Słotwińska

PROTOKÓŁ ligi młodzików

UKS Turawa - „Piast I” Strzelce Opolskie 0 – 14 (0 – 7)

0 – 1 7’ Maksymilian Koteluk

0 – 2 17’ Patryk Machura

0 – 3 18’ Maksymilian Koteluk

0 – 4 21’ Jakub Habior

0 – 5 25’ Patryk Machura

0 – 6 28’ Patryk Machura

0 – 7 30’ Radosław Starczewski

0 – 8 33’ Piotr Majewski (samobójcza)

0 – 9 35’ Patryk Machura

0 – 10 37’ Wojciech Mehlich

0 – 11 49’ Maksymilian Koteluk

0 – 12 54’ Michał Olechnowicz (karny)

0 – 13 58’ Patryk Machura

0 – 14 60’ Jakub Habior

SKŁAD „PIASTA I: Michał Olechnowicz - Jakub Habior, Maksymilian Koteluk, Kacper Skorupa, Patryk Machura, Wojciech Mehlich, Stanisław Tomczyk, Radosław Starczewski, Bartosz Kryś

Trener: Andrzej Buczny

PROTOKÓŁ ligi młodzików

„Piast II” Strzelce Opolskie - KS I Szczedrzyk 6 – 0 (2 – 0)

9’ 1 – 0 Tomasz Osadczuk

19’ 2 – 0 Angelo Piękoś

46’ 3 – 0 Wojciech Gałas

47’ 4 – 0 Wojciech Gałas

49’ 5 – 0 Tomasz Kułak

55’ 6 – 0 Bartosz Kornafel

SKŁAD PIASTA: Bartosz Becella - Angelo Piękoś, Bartosz Makowski, Wojciech Gałas, Bartosz Kornafel, Michał Miklasz, Kacper Kucharski, Tomasz Kułak, Tomasz Osadczuk

Na zmiany wchodzili: Bartłomiej Świętoń, Kamil Zdobylak, Wiktor Klimek, Marcin Miklasz

Trener: Tomasz Miklasz

PROTOKÓŁ z meczu I ligi wojewódzkiej juniorów młodszych

TOR Dobrzeń Wielki - Piast Strzelce Opolskie 0 – 6 (0 – 3)

70 – 1 Michał Zimon

17’ 0 – 2 Michał Zimon

36’ 0 – 3 Kamil Szulc

45’ 0 – 4 Dawid Buczek

53’ 0 – 5 Tobiasz Burzan

79’ 0 – 6 Dawid Buczek

Żółte kartki: brak

Sędzia: Sebastian Stemplewski

Trener: Mateusz Wojs

SKŁAD PIASTA: Bartosz Weremko - Dawid Buczek, Tomasz Waloszek, Maksym Mazurek, Marek Jakub (62’ Piotr Sapiński), Patryk Kałka, Rafał Klubikowski (57’ Piotr Mehlich), Kamil Nawrot (59’ Paweł Wiśnia), Tobiasz Burzan, Michał Zimon, Kamil Szulc (47’ Dawid Pudelko)