Turniej w Ujeździe rocz. 2007

15 grudnia 2018 roku odbył się halowy turniej piłki nożnej dla rocznika 2007 w Ujeździe. Corocznie rozgrywane mecze są rangi międzynarodowej, lecz z powodów politycznych gości z Ukrainy brakowało. W turnieju wzięły udział drużyny z naszego i dolnośląskiego województwa: RTS Odra K-K, Chemik K-Koźle, KS Strzegom, Piast Strzelce Opolskie oraz oczywiście gospodarz LUKS Szkółka Piłkarska Ujazd. Naszym zawodnikom przyszło rywalizować w dość okrojonym składzie a mimo to zdołali wywalczyć najwyższe trofeum. Gratulujemy !

WYNIKI:

Piast Strzelce Opolskie - Chemik K-Koźle (3 – 0)

RTS Odra K-Koźle - Piast Strzelce Opolskie (1 – 3)

Piast Strzelce Opolskie - LUKS Szkółka Piłkarska Ujazd (2 – 1)

KS Strzegom - Piast Strzelce Opolskie (0 – 6)

TABELA:

1. Piast Strzelce Opolskie (12 pkt)
  2. LUKS Szkółka Piłkarska Ujazd (9 pkt)
  3. Chemik K-Koźle (6 pkt)
  4. RTS Odra K-Koźle (3 pkt)
  5. KS Strzegom (0 pkt)

Skład Piasta: Piękoś Angelo, Makowski Bartosz, Wiktor Klimek, Jelonek Jan, Stroba Daniel

Trener: Andrzej Buczny

Najlepszy zawodnik turnieju: Wiktor Klimek - Piast Strzelce Opolskie - Gratulujemy!

Drużyny z roczników 2008, 2009 i 2010 również rywalizowały na turnieju w Ujeździe, o szczegółach wkrótce...