Turniej w Oleśnie - rocz. 2008

W dniu 5.03.2017r nasza drużyna żaków starszych uczestniczyła w turnieju w Oleśnie. Pierwszą fazą rozgrywek była rywalizacja w grupach. Piast rozegrał trzy mecze w grupie A, w których uzyskał następujące rezultaty:

Start II Namysłów - Piast 2:0

Skra Częstochowa - Piast 1:0

Piast - GOL Opole 2:1 (Michał Miklasz, Bartosz Kornafel).

Wyniki uzyskane przez naszych piłkarzy pozwoliły na zajęcie trzeciego miejsce w grupie. W następnej fazie turnieju Piast rozegrał mecz z czwartą drużyną grupy B, czyli z UKS Turawa. Po zaciętym pojedynku strzelczanie wygrali 3:0 co pozwoliło na walkę o piąte miejsce. Los sprawił że nasi chłopcy ponownie stanęli w szranki z drugą drużyną Startu Namysłów. Tym razem Piast okazał się lepszy i po bezbramkowym remisie wygrał w serii rzutów karnych 2:1 i ostatecznie zajął 5 miejsce.

Końcowa klasyfikacja:

1. Start Namysłów

2. Skra Częstochowa

3. GOL Opole

4. OKS Olesno

5. Piast Strzelce Opolskie

6. Start II Namysłów

7. MGOKIS Praszka

8. UKS Turawa.

Drużyna Piasta wystąpiła w następującym składzie:

Kacper Wojdyła, Marcin Miklasz, Oliver Kapica, Filip Głodowicz, Bartosz Kornafel, Stanisław Dymek, Wojciech Sosnowicz, Mateusz Krawiec, Piotr Borecki, Michał Miklasz

Trener: Tomasz Miklasz