Turniej Finałowy Młodziczek - Głogówek

W dniu 11 czerwca br piłkarki naszego Klubu wyjechały na turniej finałowy w kategorii młodziczek do Głogówka. Rozgrywany w temperaturze niesprzyjającej dla piłkarek turniej przebiegał w w miłej i towarzyskiej atmosferze. Licznie zgromadzona publiczność dopingująca naszą drużynę - rodzice, rodzeństwo, znajomi - nie miała zbytnich powodów do radości. Nasze dziewczęta uległy kolejno Dalii Popielów 1-4 (br. Paulina Tomczyk), Rolnikowi Głogówek 0-2 i Unii Opole 1-2 (br. Nicola Dyngus). W opinii osób śledzących turniejowe zmagania, nasze dziewczyny robią stałe postępy, z drużynami uczestniczącymi w tych rozgrywkach już kilka ładnych lat i są w stanie nawiązywać równorzędną walkę. Kolejne dowody na stale rosnące umiejętności piłkarskie dziewczęta naszego Klubu będą miały okazje pokazać w rozgrywkach sezonu 2017/2018, gdzie rywalizować będą w III lidze kobiet, lidze juniorek młodszych i lidze młodziczek. Turniej zakończył się uroczystym wręczeniem dyplomów, medali i okolicznościowych upominków. Organizatorzy podziękowali za systematyczne uczestnictwo, wspaniałą atmosferę i dobrą zabawę, która charakteryzowała nasz zespół.

P.S. od Trenera - dziękuję dziewczętom za stuprocentową frekwencję w uczestnictwie w turniejach, zarówno tych organizowanych w Strzelcach jak i tych wyjazdowych. Nie była by ona możliwa, gdyby nie zaangażowanie rodziców i opiekunów - Państwu również serdecznie dziękuję. Zarządowi Klubu za umożliwienie uczestnictwa w rozgrywkach i logistykę na najwyższym z możliwych poziomie.

Adrian Matuszczyk

/Foto: Violetta Kotlarek/